Bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie Gminy Żabia Wola w roku 2025.

GMINA ŻABIA WOLA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00228530
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00228530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-13 13:08
Lokalizacja
Żabia Wola, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c9e49f2-054f-479f-9480-eb9e04bfba95
Identyfikator
8381426472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DAR-BUD Dariusz BednarczykKałęczyn, PL · lot 0
351 472,5 PLN
MARIUSZ RUNKWITZŻyrardów, PL · lot 1
599 348,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00228530 z dnia 2025-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie Gminy Żabia Wola w roku 2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻABIA WOLA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148578

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3

1.5.2.) Miejscowość: Żabia Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-321

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 46 8582727

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.zbrzezna@zabiawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zabiawola.ezamawiajacy.pl/pn/ZABIAWOLA/demand/203806/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie Gminy Żabia Wola w roku 2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c9e49f2-054f-479f-9480-eb9e04bfba95

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00228530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00174176

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 813008,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie Gminy Żabia Wola w roku 2025 - część 1
Przedmiot zamówienia stanowi bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni bitumicznej oraz
polepszenie nawierzchni poprzez powierzchniowe utrwalenie polega na systematycznym
wykonywaniu robót konserwacyjnych, porządkowych i innych zmierzających do zwiększenia
bezpieczeństwa ruchu. W zakres zamówienia wchodzi likwidacja spękań poprzecznych,
podłużnych i siatkowych, ubytków powierzchniowych jezdni i podbudowy, spękań
krawędziowych. Wykruszenia i ubytki należy uzupełnić taką samą mieszanką z jakiej
wykonana jest nawierzchnia.
2. Zakres robót:
1) remont cząstkowy nawierzchni dróg bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową
na gorąco z recyklera lub otaczarki wraz z zacięciem asfaltu piłą mechaniczną
i uprzątnięciem placu budowy,
2) regulacja wysokościowa wpustów ulicznych,
3) regulacja wysokościowa włazów studziennych,
4) regulacja wysokościowa zaworów wodociągowych.
Część I - miejscowości: Grzymek, Bieniewiec, Stara Bukówka, Nowa Bukówka, Huta Żabiowolska,
Józefina, Osowiec, Wycinki Osowskie, Żabia Wola, Zalesie, Przeszkoda, Władysławów, Musuły,
Siestrzeń, Jastrzębnik, Żelechów, Ojrzanów, Ojrzanów Towarzystwo, Pieńki Zarębskie, Lisówek,
Zaręby;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 406504,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie Gminy Żabia Wola w roku 2025 - część 2
Przedmiot zamówienia stanowi bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni bitumicznej oraz
polepszenie nawierzchni poprzez powierzchniowe utrwalenie polega na systematycznym
wykonywaniu robót konserwacyjnych, porządkowych i innych zmierzających do zwiększenia
bezpieczeństwa ruchu. W zakres zamówienia wchodzi likwidacja spękań poprzecznych,
podłużnych i siatkowych, ubytków powierzchniowych jezdni i podbudowy, spękań
krawędziowych. Wykruszenia i ubytki należy uzupełnić taką samą mieszanką z jakiej
wykonana jest nawierzchnia.
2. Zakres robót:
1) remont cząstkowy nawierzchni dróg bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową
na gorąco z recyklera lub otaczarki wraz z zacięciem asfaltu piłą mechaniczną
i uprzątnięciem placu budowy,
2) regulacja wysokościowa wpustów ulicznych,
3) regulacja wysokościowa włazów studziennych,
4) regulacja wysokościowa zaworów wodociągowych.
Część II - miejscowości: Słubica A, Słubica B, Słubica Dobra, Słubica Wieś, Oddział, Grzmiąca,
Bolesławek, Rumianka, Ciepłe A, Ciepłe, Kaleń, Kaleń Towarzystwo, Skuły, Bartoszówka,
Piotrkowice, Redlanka, Petrykozy, Lasek, Grzegorzowice, Pieńki Słubickie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 406504,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351472,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351472,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 351472,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DAR-BUD Dariusz Bednarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 508 104 120

7.3.3) Ulica: Łąkowa

7.3.4) Miejscowość: Kałęczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-825

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 351472,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-07 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599348,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599348,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599348,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Runkwitz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838 001 19 93

7.3.3) Ulica: Wittenberga

7.3.4) Miejscowość: Żyrardów

7.3.5) Kod pocztowy: 96-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599348,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-09 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane