Usługi szkoleniowe dla nauczycieli z podziałem na 4 części w ramach projektu MORZE WIEDZY!- poprawa jakości usług edukacji ogólnej w 4 szkołach ponadpodstawowych Powiatu Puckiego.

Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00228621
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00228621/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-13 13:24
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e5e5ba5-07be-47a8-85e4-3fef2d696756
Identyfikator
5871707828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowegoUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00228621 z dnia 2025-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi szkoleniowe dla nauczycieli z podziałem na 4 części w ramach projektu
MORZE WIEDZY!- poprawa jakości usług edukacji ogólnej w 4 szkołach ponadpodstawowych Powiatu Puckiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5871707828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: E. Orzeszkowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Puck

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.pawlina@starostwo.puck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.starostwo.puck.pl/m,218,strona-glowna.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starostwo-puck.logintrade.net/zapytania_email,195102,3d1ae50b4a24c31dc3d8802175be42ec.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi szkoleniowe dla nauczycieli z podziałem na 4 części w ramach projektu
MORZE WIEDZY!- poprawa jakości usług edukacji ogólnej w 4 szkołach ponadpodstawowych Powiatu Puckiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e5e5ba5-07be-47a8-85e4-3fef2d696756

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00228621

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041617/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Usługi szkoleniowe dla nauczycieli z podziałem na 4 części w ramach projektu MORZE WIEDZY!- poprawa jakości usług edukacji ogólnej w 4 szkołach ponadpodstawowych Powiatu Puckiego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1. „MORZE WIEDZY!- poprawa jakości usług edukacji ogólnej w 4 szkołach ponadpodstawowych Powiatu Puckiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00174071

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.2.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 16800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część nr 1. Przeprowadzenie kursu „Modelowania i druku 3D” dla dwóch nauczycieli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku , dwóch nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Pucku, czterech nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 7200,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część nr 2. Przeprowadzenie kursu „Geoebra w nauczaniu matematyki” dla dwóch nauczycieli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku , dwóch nauczycieli Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Pucku, czterech nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 2400,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część nr 3. Przeprowadzenie kursu „Nowoczesne technologie w edukacji” dla dwóch nauczycieli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku , dwóch nauczycieli Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Pucku, czterech nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 4800,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4) Część nr 4. Przeprowadzenie kursu „Akcja integracja - metody prowadzenia zajęć adaptacyjnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych z różnych krajów i kultur” dla trzech nauczycieli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku , trzech nauczycieli Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Pucku, sześciu nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 2400,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Części 1 zamówienia wynosi
7 200,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną, która została złożona przez Wykonawcę:
BPR Consulting Paulina Rydz, ul. Radwańska 27/2U, 90-540 Łódź
wynosi 16 944,00 zł brutto, co przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej
oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16944,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16944,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Części 2 zamówienia wynosi
2 400,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną, która została złożona przez Wykonawcę:
EDUCAFE SP. z o.o., Św. Michała 30/2, 61-118 Poznań
wynosi 16 000,00 zł brutto, co przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej
oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Części 3 zamówienia wynosi
4 800,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną, która została złożona przez Wykonawcę:
EDUCAFE SP. z o.o., Św. Michała 30/2, 61-118 Poznań wynosi 6 400,00 zł brutto, co przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej
oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7900,00 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Części 4 zamówienia wynosi
2 400,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną, która została złożona przez Wykonawcę:
BPR Consulting Paulina Rydz, ul. Radwańska 27/2U, 90-540 Łódź wynosi 6 048,00 zł brutto, co przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6048,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7900,00 PLN

2025-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi