USŁUGI LOTNISKOWE NA LOTNISKU UŻYTKU PUBLICZNEGO KONKOLEWO EPPG.
Politechnika Poznańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458046
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458046/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-14 11:58
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d247b834-1a2f-4a9a-9e8a-022413ad453d
- Identyfikator
- 7770003699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458046 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGI LOTNISKOWE NA LOTNISKU UŻYTKU PUBLICZNEGO KONKOLEWO EPPG.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.kominek@put.pozna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d247b834-1a2f-4a9a-9e8a-022413ad453d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGI LOTNISKOWE NA LOTNISKU UŻYTKU PUBLICZNEGO KONKOLEWO EPPG.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d247b834-1a2f-4a9a-9e8a-022413ad453d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458046
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580212/51/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Świadczenie usług lotniskowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie może być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczym technicznych o obiektywnym charakterze.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AD/ZP/78/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1024107,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zamówienie usług lotniskowych, polegających na świadczeniu przez zarządzającego lotniskiem w Kąkolewie Aeroport Sp. z o.o.:
usług lotniskowych na lotnisku użytku publicznego Kąkolewo EPPG obejmujących wykonanie niezbędnych czynności zapewniających wykonywanie przez załogowe statki powietrzne Zamawiającego operacji lotniczych związanych ze startem i lądowaniem, nadzór operacyjny w strefie ruchu lotniskowego,
udostępnienie terenu wraz z infrastrukturą techniczną lotniska Kąkolewo EPPG, nadzór operacyjny oraz zabezpieczenie przestrzeni powietrznej w strefie ruchu lotniskowego,
obsługa i monitorowanie prawidłowego funkcjonowania stałego oświetlenia nawigacyjnego głównej drogi startowej na lotnisku w Kąkolewie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63731000-2 - Usługi w zakresie eksploatacji lotnisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63730000-5 - Usługi dodatkowe dla transportu lotniczego
70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aeroport sp z oo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362704449
7.3.4) Miejscowość: Kąkolewo
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1024107,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |