Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Miasta Wisły w roku 2025 r.

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00229832
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00229832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-14 09:58
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed955679-0a88-4ca7-9003-06e2570e6287
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON TETLAĆwiklice, PL · lot 0
300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00229832 z dnia 2025-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Miasta Wisły w roku 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed955679-0a88-4ca7-9003-06e2570e6287

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Miasta Wisły w roku 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed955679-0a88-4ca7-9003-06e2570e6287

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034129/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remonty cząstkowe oraz wypełnienie pomiędzy płytami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.6.2025.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 463414,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac – Remonty cząstkowe wartość zadania około 300.000,00 zł brutto.
1. Uszczelnienie, porowatości złuszczeń naw. i wąskich spękań siatkowych oraz uzupełnienie płytkich ubytków naw. bitum. emulsją i grysami
2. Uzupełnienie uszkodzeń nawierzchni bitumicznej masą mineralno-asfaltową o powierzchni do 1 m ²
3. Uzupełnienie uszkodzeń nawierzchni bitumicznej masą mineralno-asfaltową o powierzchni od 1 do 60 m ²
4. Wyrównanie istniejącej naw. masą mineralno-asfaltową bez frezowania powyżej 60m²
5. Wyrównanie istniejącej naw. masą mineralno-asfaltową wraz z frezowaniem, powyżej 60 m²
6. Uzupełnienie i zagęszczenie podbudowy materiałem kamiennym
7. Ułożenie nowych ścieków na podsypce cementowo-piaskowej z elementów betonowych wraz z przygotowaniem terenu lub demontażem istniejących elementów wraz z obrobieniem na gotowo
8. Obsypanie poboczy korą asfaltową
9. Wykonanie wodospustów w nawierzchni drogi z połowizn świerkowych wraz z oblaniem po usunięciu połowizn asfaltem na gorąco
10. Dostosowanie poziomu posadowienia istniejących w terenie studzienek do poziomu po asfaltowaniu poprzez podniesienie i regulację

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 754,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1164,8 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 754,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGRÓD Szymon Tetla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276291970

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane