Budowa magazynów energii dla istniejących instalacji OZE zlokalizowanych na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Stryszów.

Gmina Stryszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00229866
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00229866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-14 10:06
Lokalizacja
Stryszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72f6f219-9745-499b-9ba5-e25e519ff962
Identyfikator
5511690907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

FLEXIPOWER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKudrowice 12, PL · lot 0
699 937,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00229866 z dnia 2025-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa magazynów energii dla istniejących instalacji OZE zlokalizowanych na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Stryszów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stryszów 149

1.5.2.) Miejscowość: Stryszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72f6f219-9745-499b-9ba5-e25e519ff962

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynów energii dla istniejących instalacji OZE zlokalizowanych na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Stryszów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f6f219-9745-499b-9ba5-e25e519ff962

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074487/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Budowa magazynów energii dla istniejących instalacji OZE zlokalizowanych na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Stryszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 653778,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Budowa magazynów energii dla istniejących instalacji OZE zlokalizowanych na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Stryszów obejmującego następujący zakres:
- roboty przygotowawcze,
- roboty demontażowe,
- roboty z zakresie okablowania elektrycznego,
- montaż urządzeń,
- pomiary elektryczne.
Zamówienie będzie realizowane w następujących obiektach:
• budynek Urzędu Gminy Stryszów, 34-146 Stryszów 149,
• budynek LKS Chełm Stryszów nr 542 w Stryszowie, Stryszów dz. nr 3019/1,
• budynek Szkoły Podstawowej w Łękawicy, 34-124 Łękawica 19,
• budynek Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stroniu, 34-145 Stronie 67,
• budynek Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stryszowie, 34-146 Stryszów 557,
• budynek Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, Dąbrówka 43, 34-146 Dąbrówka,
• budynek Szkoły Podstawowej w Zakrzowie, Zakrzów 131,34-145 Zakrzów,
• budynek Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie, 34-146 Stryszów 90,
• budynek socjalny stadionu sportowego LKS Żarek, 34-145 Zakrzów 340.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699937,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 897900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699937,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101611814

7.3.3) Ulica: KUDROWICE 12

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.5) Kod pocztowy: 95-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 699937,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy