Dostawa materiału siewnego (nasion lucerny) do Zakładu Doświadczalnego ITP-PIB w Biebrzy oddział w Poznaniu
INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00229882
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00229882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-14 10:11
- Lokalizacja
- Falenty, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38fc0d51-addb-46a4-acb0-177ee600059c
- Identyfikator
- 5342437004
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nasiona
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00229882 z dnia 2025-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiału siewnego (nasion lucerny) do Zakładu Doświadczalnego ITP-PIB w Biebrzy oddział w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142173348
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Hrabska 3
1.5.2.) Miejscowość: Falenty
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 628 37 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@itp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.itp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38fc0d51-addb-46a4-acb0-177ee600059c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut Naukowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Naukowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiału siewnego (nasion lucerny) do Zakładu Doświadczalnego ITP-PIB w Biebrzy oddział w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38fc0d51-addb-46a4-acb0-177ee600059c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-33/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nasiona lucerny (mieszanka składająca się z trzech odmian lucern) w ilości 260 kg,
dostawa do Zakładu Doświadczalnego w Biebrzy oddział w Poznaniu, ul. Biskupińska 67, 60-463 Poznań
4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na w/w postępowanie nie wpłynęła żadna oferta. Wobec powyższego uzasadnionym jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 ust.1 ustawy.| 2025-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |