Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach”.
Gmina Białe Błota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00230296
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00230296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-14 12:06
- Lokalizacja
- Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55c439ec-73f7-4b77-8d64-d3ede2de5a9c
- Identyfikator
- 5542841796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00230296 z dnia 2025-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szubińska 7
1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523111700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.bialeblota.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55c439ec-73f7-4b77-8d64-d3ede2de5a9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00230296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030505/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.11.2025.RZP2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo- kosztorysowej rozbudowy i modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na realizację inwestycji dla zadania.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450 PLN
| 2025-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |