Modernizacja hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach w ramach programu „Mazowsze dla sportu”

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00230879
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00230879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-14 14:00
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6defc186-3536-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
1251018788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieLampy i oprawy oświetlenioweRoboty w zakresie podłóg drewnianych

Wykonawcy

2 przyznane

JAROSŁAW MALISZEWSKIObryte, PL · lot 0
587 777,7 PLN
ANDRZEJ KRYSPINZambrów, PL · lot 1
51 541,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00230879 z dnia 2025-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach w ramach programu „Mazowsze dla sportu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA

1.3.) Oddział zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016074026

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wczasowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zs2marki.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marki.logintrade.net/zapytania_email,169447,8217efd297728301ec1d3b708a6a4e50.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach w ramach programu „Mazowsze dla sportu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6defc186-3536-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00230879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje „Modernizację hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach’ w ramach programu „Mazowsze dla sportu” w podziale na części.
Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego
w ramach Mazowieckiego Instytutu Wsparcia Infrastruktury Sportowej.
Część nr 1 Modernizacja hali sportowej w zakresie malowania oraz instalacji elektrycznej
W ramach planowanej inwestycji zamierza się wykonać m.in:
- wymianę opraw świetlnych i modernizację oświetlenia ogólnego
- malowanie ścian i sufitu hali wraz z ciągami komunikacyjnymi

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 511159,78 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje „Modernizację hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach’ w ramach programu „Mazowsze dla sportu” w podziale na części.
Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instytutu Wsparcia Infrastruktury Sportowej.
Część nr 2 Modernizacja hali sportowej w zakresie remontu podłogi

W ramach planowanej inwestycji zamierza się wykonać m.in:
- renowację podłogi z użyciem lakieru wodno-poliuretanowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

4.5.5.) Wartość części: 95417,74 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587777,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 722551,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587777,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: eMPOL Jarosław Maliszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141078040, NIP7621861050

7.3.4) Miejscowość: Sokołoweo Parcele 10, Obryte

7.3.5) Kod pocztowy: 07-215

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587777,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51541,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51541,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Kryspin Zakład Usług Stolarskich

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7231176659

7.3.3) Ulica: Rtm. W. Pileckiego 10/38

7.3.4) Miejscowość: Zambrów

7.3.5) Kod pocztowy: 18-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51541,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2025-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane