Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Mała Poręba – Juranda – Stadnickich oraz budowa, modernizacja ulic, chodników i oświetlenia w Nowym Sączu
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458177
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 12:21
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ee8eecf-f288-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 7341024330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
ZIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKamienica, PL · lot 0
6 444 421,61 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 1
1 411 536,39 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458177 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Mała Poręba – Juranda – Stadnickich oraz budowa, modernizacja ulic, chodników i oświetlenia w Nowym Sączu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mzd.nowysacz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Mała Poręba – Juranda – Stadnickich oraz budowa, modernizacja ulic, chodników i oświetlenia w Nowym Sączu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ee8eecf-f288-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072427/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa Ronda na skrzyżowaniu ulic Mała Poręba - Juranda Stadnickich oraz budowa modernizacja ulic, chodników i oświetlenia w Nowym Sączu - Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272068
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.I: Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Mała Poręba – Juranda – Stadnickich:Zakres robót:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
krawężniki, obrzeża i ścieki;
przebudowa sieci gazowej;
przebudowa sieci wodociągowej;
wymiana nawierzchni ulicy wraz z podbudową;
droga dla pieszych;
droga dla pieszych i rowerów;
zatoka autobusowa;
umocnienie skarpy;
zjazdy;
kanał technologiczny;
oznakowanie poziome i pionowe;
oświetlenie uliczne:
o demontaż;
o wykonanie kanalizacji kablowej;
o montaż i stawianie słupów oświetlenia ulicznego oraz doświetlenia przejść dla pieszych;
o okablowanie i uziemienie;
o badania i pomiary;
Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
przedmiar robót, jako element pomocniczy dla wyceny zamówienia;
STWiORB,
Dokumentacja projektowa (rysunki, przekroje)
stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 7437981,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem robót tej części jest rozbudowa ulicy Dunajcowej w Nowym Sączu w ramach inwestycji: budowa chodnika ulicy Dunajcowej w Nowym Sączu.Zakres przebudowy obejmuje:
Droga w km 0+471,13 - 0+667,43 (196,3m od wykonanej -realizowanej rozbudowy w kierunku centrum)
Chodnik w km 0+475,00 - 0+667,43
Kanał technologiczny od istniejącej studni KT.06 do KT.07
Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania zasilania dla pozostałych lamp znajdujących się na linii Tauron w dalszej części ul. Dunajcowej. Zasilanie ze słupa nr 20 należy doprowadzić do najbliższej pierwszej lampy znajdującej się na słupie Tauron.
Zakres robót:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
roboty ziemne;
krawężniki, obrzeża i ścieki;
wymiana nawierzchni ulicy wraz z podbudową;
pobocze;
chodnik z kostki brukowej betonowej;
zjazdy;
zieleń drogowa;
przebudowa ogrodzeń;
kanalizacja deszczowa;
oświetlenie uliczne:
o demontaż;
o wykonanie kanalizacji kablowej;
o montaż i stawianie słupów;
o okablowanie;
o badania i pomiary;
o przebudowa i zabezpieczenie sieci;
o budowa kanału technologicznego;
o usunięcie kolizji TT
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 2027988,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6444421,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7655260,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6444421,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372221327
7.3.4) Miejscowość: Kamienica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-608
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6444421,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1411536,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1866458,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1411536,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1411536,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |