UTWARDZENIE NAWIERZCHNI ULIC NA TERENIE GMINY LUZINO

GMINA LUZINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00458186
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00458186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-14 12:23
Lokalizacja
Luzino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1b49ba8-3791-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
5882082059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TERESA GROTHBolszewo, PL · lot 0
190 650 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458186 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UTWARDZENIE NAWIERZCHNI ULIC NA TERENIE GMINY LUZINO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUZINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ofiar Stutthofu 11

1.5.2.) Miejscowość: Luzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586782068

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_sc@luzino.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/947518

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

UTWARDZENIE NAWIERZCHNI ULIC NA TERENIE GMINY LUZINO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1b49ba8-3791-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057916/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utwardzenie płytami JOMB i kostką betonową dróg gruntowych na terenie gminy Luzino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00392146

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które Wykonawca może złożyć ofertę; - Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części, niżej wymienionych:
1) Część nr 1 zamówienia – Utwardzenie nawierzchni ulic w miejscowościach: Kębłowo, Kochanowo, Zelewo i Zielnowo
a) utwardzenie nawierzchni ulicy Andersa w Kębłowie płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+344 do km 0+392 o szerokości 5,0 m,
b) utwardzenie nawierzchni ulicy Brzozowej w Kochanowie płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+170 do km 0+220 o szerokości 5,0 m,
c) utwardzenie nawierzchni ulicy Łąkowej w Zelewie płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+000 do km 0+045 o szerokości 4,5 m,
d) utwardzenie nawierzchni drogi gminnej w Zielnowie płytami betonowymi typu JOMB- 26 mb jezdni o szerokości 3,0 m w kierunku miejscowości Chynowie,
UWAGA
dotycząca zakresu robót budowlanych podlegających wycenie dla każdego zadania we wszystkich częściach zamówienia. W związku z tym, że zakres przedmiotu zamówienia, został ograniczony w stosunku do zakresu określonego w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, wycenie podlega zakres robót, który został określony w przedmiarze robót, stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. Przedmiotowe ograniczenie należy konsekwentnie uwzględnić czytając treść dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określone zostały w
dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Do każdej normy przywołanej zarówno, w dokumentacji projektowej jak i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, odpowiednio dla wszystkich części zamówienia, dopisuje się określenie „lub równoważne”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 148652,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część nr 2 zamówienia – Utwardzenie nawierzchni ulic w miejscowościach: Milwino, Sychowo, Robakowo i Tępcz
a) utwardzenie nawierzchni ulicy Akacjowej w Milwinie płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+200 do km 0+243 o szerokości 4,5 m,
b) utwardzenie nawierzchni ulicy Kaszubskiej w Sychowie płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+125 do km 0+168 o szerokości 4,0 m,
c) utwardzenie nawierzchni ulicy Stefana Lewińskiego w Robakowie polegającej na ułożeniu kostki betonowej fazowanej koloru szarego o pow. 300,00 m¬2, na odcinku od km 0+320 do km 0+380 o szerokości 5,0 m,
d) utwardzenie nawierzchni ulicy Tartacznej w Tępczu płytami betonowymi typu JOMB na odcinku od km 0+240 do km 0+275 o szerokości 3,5 m.

UWAGA
dotycząca zakresu robót budowlanych podlegających wycenie dla każdego zadania we wszystkich częściach zamówienia. W związku z tym, że zakres przedmiotu zamówienia, został ograniczony w stosunku do zakresu określonego w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, wycenie podlega zakres robót, który został określony w przedmiarze robót, stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. Przedmiotowe ograniczenie należy konsekwentnie uwzględnić czytając treść dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określone zostały w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Do każdej normy przywołanej zarówno, w dokumentacji projektowej jak i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, odpowiednio dla wszystkich części zamówienia, dopisuje się określenie „lub równoważne”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 136346,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339401,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólno- Sprzętowo- Transportowe Roboty Drogowe Teresa Groth

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-100-27-10

7.3.3) Ulica: Leśna 4

7.3.4) Miejscowość: Bolszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-239

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną (208 509,60 zł brutto) przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (167 706,45 zł brutto).

2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane