Dostawa i montaż wraz ze szkoleniem agregatu prądotwórczego 80 KVA związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd-Gmina Szamocin”
Gmina Szamocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00231721
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00231721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-15 08:49
- Lokalizacja
- Szamocin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-794bfd63-bbcd-4397-88e8-5e78d7f6431a
- Identyfikator
- 6070016423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniOgrodzeniaRoboty instalacyjne elektryczneJednostki prądotwórczeUsługi elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
CEZARY BIELAKPoznań, PL · lot 0
36 727,8 PLNCEZARY BIELAKPoznań, PL · lot 1
75 866,4 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00231721 z dnia 2025-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wraz ze szkoleniem agregatu prądotwórczego 80 KVA związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd-Gmina Szamocin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szamocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 19
1.5.2.) Miejscowość: Szamocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-820
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaszamocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminaszamocin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-794bfd63-bbcd-4397-88e8-5e78d7f6431a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wraz ze szkoleniem agregatu prądotwórczego 80 KVA związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd-Gmina Szamocin”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-794bfd63-bbcd-4397-88e8-5e78d7f6431a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112875/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Cyberbezpieczny Samorząd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168756
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104887,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem są roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod agregat wraz z okablowaniem łączącym agregat z budynkiem UMiG.Agregat zlokalizowany będzie przy budynku Urzędu Miasta i Gminy Szamocin w elewacji zachodniej.
W celu montażu agregatu należy zebrać warstwę humusową oraz wykonać wykop pod płytę fundamentową agregatu. Płyta o wymiarach 5,0 m x 3,5 m. Po obwodzie płyty ułożyć opornik 8x30x100 – 17 m. Następnie należy wykonać podbudowę betonową z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm o gr 15 cm. Na kruszywo ułożona zostanie warstwa podbudowy betonowej z chudego betonu o grubości 12 cm. Nawierzchnie wykonać z kostki betonowej cegła o grubości 8 cm (szara ) na podsypce cementowo-piaskowej. Wokół płyty fundamentowej należy wykonać ogrodzenie z siatki panelowej (minimalna grubość 4 mm) o wysokości 150 cm. Panele montować do słupków 40x60 x2 w rozstawie co 2,5 m obetonowanych bez podwaliny systemowej. W ogrodzeniu wykonać furtkę o szerokości min. 100 cm. Po ustawieniu agregatu należy wykonać kabel zasilający o długości ok. 50 m. Kabel wprowadzić do skrzynki, którą należy zamontować w ścianie oraz wprowadzić do istniejącego złącza znajdującego się w ścianie tej samej elewacji. Przy układaniu kabla zasilającego konieczne będzie rozebranie i odtworzenie istniejącej kostki na podbudowie drogowej ok. 15 m2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 8, 9, 10 i 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
34928200-0 - Ogrodzenia
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 33441,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem jest dostawa i montaż wraz ze szkoleniem agregatu prądotwórczego 80 KVA do Urzędu Miasta i Gminy Szamocin, ul. Plac Wolności 19, 64-820 Szamocin.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 8,9,10 i 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71314100-3 - Usługi elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 71446,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36727,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45887,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36727,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720917731
7.3.3) Ulica: Obornicka 258a
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-693
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36727,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75866,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114998,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75866,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720917731
7.3.3) Ulica: Obornicka 258a
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-693
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75866,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2025-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |