„Adaptacja oraz wyposażenie pracowni ZSP BR w nowoczesne sprzęty i materiały dydaktyczne zapewniające wysoką jakość kształcenia”

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIAŁEJ RAWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00232039
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00232039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-15 10:02
Lokalizacja
Biała Rawska, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f3412d8-54f9-4a1d-a681-c161dda74024
Identyfikator
8351258449
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneFotokopiarkiDrukarki i ploteryPomoce dydaktyczneUrządzenia głośnikoweGrabieSkrzynie kompostoweSzpadle i szufleRóżny sprzęt ogrodniczy

Wykonawcy

1 przyznane

SALTAR Group Sp. z o.o.Kielce, PL · lot 1
17 989,21 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00232039 z dnia 2025-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Adaptacja oraz wyposażenie pracowni ZSP BR w nowoczesne sprzęty i materiały dydaktyczne zapewniające wysoką jakość kształcenia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIAŁEJ RAWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Biała Rawska

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-230

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 501 325 937

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspbialarawska@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspbialarawska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f3412d8-54f9-4a1d-a681-c161dda74024

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja oraz wyposażenie pracowni ZSP BR w nowoczesne sprzęty i materiały dydaktyczne zapewniające wysoką jakość kształcenia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f3412d8-54f9-4a1d-a681-c161dda74024

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pt. „Bialscy uczniowie kompetentni, wykwalifikowani, aktywni zawodowo” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00157936

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP.26/7/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 17989,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu TIK II

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30121100-4 - Fotokopiarki

30232100-5 - Drukarki i plotery

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

4.5.5.) Wartość części: 392291,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa narzędzi ogrodniczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 44511340-0 - Grabie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39234000-1 - Skrzynie kompostowe

44511100-6 - Szpadle i szufle

16160000-4 - Różny sprzęt ogrodniczy

4.5.5.) Wartość części: 20892,7 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 226 ustawy pkt 2 z powodu niezłożenia bądź błędnego uzupełnienia
wymaganych załączników (tj. Przedmiotowych środków dowodowych, formularza
ofertowego) Zamawiający odrzuca ofertę następujących firm: Tronus Polska Sp. z o.o.,
Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak, PHU Partnerstwo Dariusz Molendowski.
Zamawiający odrzuca ofertę firmy Tronus Polska Sp. z o.o. z powodu nie złożenia
obligatoryjnych, bez możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych oraz
załącznika 3a.
Zamawiający odrzuca firmę Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak. z powodu nie
załączenia przedmiotowych środków dowodowych tj. Dla poz. 1 Laptop:
− Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001:2015 na świadczenie usług
serwisowych oraz posiadać autoryzacje producenta komputera – potwierdzenie
Wykonawcy należy załączyć do oferty.
− Serwis urządzeń musi być realizowany przez Producenta lub Autoryzowanego
Partnera Serwisowego Producenta – wymagane dołączenie do oferty
oświadczenia Wykonawcy, że serwis będzie realizowany przez
Autoryzowanego Partnera Serwisowego Producenta lub bezpośrednio przez
Producenta.
Zamawiający odrzuca firmę PHU Partnerstwo Dariusz Molendowski z powodu
niezłożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych, tj. dla poz. 2. Kopiarka
kolorowa i poz. 11 Kopiarka:
− Certyfikat ISO 9001:2008 producenta oferowanego sprzętu - dokument
potwierdzający załączyć do oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17989,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506880,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17989,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALTAR Group Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572342012

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17989,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-24
2025-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy