Budowa nawierzchni utwardzonych przy budynku hotelowo-restauracyjnym w Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej "Wilczy Szaniec” Nadleśnictwa Srokowo

NADLEŚNICTWO SROKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00232467
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00232467/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-15 11:42
Lokalizacja
Srokowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1173701f-31da-4cae-b5c9-4462fb472e15
Identyfikator
7420006993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszegoWymiana nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

SINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRuciane-Nida, PL · lot 0
774 645,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00232467 z dnia 2025-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nawierzchni utwardzonych przy budynku hotelowo-restauracyjnym w Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej "Wilczy Szaniec” Nadleśnictwa Srokowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO SROKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511001142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 1

1.5.2.) Miejscowość: Srokowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-420

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: srokowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srokowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1080497

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa nawierzchni utwardzonych przy budynku hotelowo-restauracyjnym w Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej "Wilczy Szaniec” Nadleśnictwa Srokowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1173701f-31da-4cae-b5c9-4462fb472e15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232467

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060146/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu wokół budynku hotelowego w Wilczym Szańcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00153301

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 800685,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowę jezdni i zatoki parkingowej, chodników dla pieszych z kostki betonowej i betonowych płyt ażurowych oraz budowę nawierzchni z kruszywa zgodnie z projektem wykonawczym zagospodarowania terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774645,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1036378,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 774645,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SINS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8491598820

7.3.3) Ulica: Jana Krajeckiego

7.3.4) Miejscowość: Ruciane-Nida

7.3.5) Kod pocztowy: 12-220

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 774645,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2025-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane