Dostarczenie sadzonek i wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00232653
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00232653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-15 12:23
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9f6a1a3-0242-46bb-a3e9-1e44ece5f9f2
Identyfikator
8862588515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsadyProdukty ogrodniczeUsługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskieUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ STAŃCZYKŚwiebodzice, PL · lot 0
159 624 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00232653 z dnia 2025-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostarczenie sadzonek i wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891322535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 7476650061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzuk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,196145,e03a6a5d1ddd4aab9c20e5a4c9fec714.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostarczenie sadzonek i wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9f6a1a3-0242-46bb-a3e9-1e44ece5f9f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189893

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 23/ZULiP/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na :
1) dostarczeniu i nasadzeniu n/w roślin:
Drzew:
a) grab pospolity fastigiata (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 33 szt.,
b) lipa drobnolistna (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 25 szt.,
c) Wiśnia piłkowana kanzan (min. obwód pnia 12-14 cm mierzony na wys. 100 cm) – 65 szt,
d) kasztanowiec czerwony (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 25 szt,
e) Jarząb szwedzki (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 3 szt,
f) Wiąz górski (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 1 szt,
g) Tulipanowiec amerykański (min. obwód pnia 12-14 cm mierzony na wys. 100 cm) – 2szt,
h) Modrzew europejski (min. obwód pnia 12-14 cm mierzony na wys. 100 cm) – 7 szt,
i) Klon jawor (min. obwód pnia 14-16 cm mierzony na wys. 100 cm) – 1 szt,
j) Buk pospolity (min. obwód pnia 12-14 cm mierzony na wys. 100 cm) – 1szt.

Krzewów:
1) Forsycja pośrednia wys. min. 40 cm - 200 szt.
2) Dereń biały wys. min. 40 cm - 200 szt,
3) Tawuła japońska goldflame wys. min. 40 cm - 200 szt.
4) Berbyrs thunberga purpurowy wys. min 40 cm - 200 szt,
2. zabezpieczeniu miejsca prac,
3. przygotowaniu podłoża z ziemią urodzajną
4. wykonaniu misy wraz z warstwą kory o grubości 3-4 cm,
5. zabezpieczeniu drzew 3 palikami o średnicy nie mniejszej niż 6 cm i długości 200 cm,12 poprzeczkami średnica 6 cm (góra, dół) oraz taśmami naciągowymi,
6. pielęgnacji drzew w zakresie podlewania, nawożenia, wymiany uschniętych drzew na nowe, wykonania oprysków na szkodniki (w razie konieczności), cięć pielęgnacyjnych - przez okres 24 miesięcy od dnia ostatecznego odbioru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159624,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523044,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159624,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „STA-DAR” Dariusz Stańczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840004719

7.3.3) Ulica: Metalowców 2

7.3.4) Miejscowość: Świebodzice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159624,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-30
2025-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi