OPRACOWANIE PROJEKTU KOMPLEKSOWEGO REMONTU KONSTRUKCJI I POSZYCIA DACHU ORAZ KONSTRUKCJI (BETONOWYCH DŹWIGARÓW) ZABYTKOWEGO BUDYNKU PAWILONU C-G ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. TARGOWEJ 7 W CHORZOWIE

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00232796
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00232796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-15 12:53
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5aaeb19e-a523-4556-a98e-6aa089ca467c
Identyfikator
6272733808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00232796 z dnia 2025-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE PROJEKTU KOMPLEKSOWEGO REMONTU KONSTRUKCJI I POSZYCIA DACHU ORAZ KONSTRUKCJI (BETONOWYCH DŹWIGARÓW) ZABYTKOWEGO BUDYNKU PAWILONU C-G ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. TARGOWEJ 7 W CHORZOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@chorzow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chorzow.eu/#

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchorzow.logintrade.net/zapytania_email,196935,ec45efefd6770372340ec3fb85dc5863.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE PROJEKTU KOMPLEKSOWEGO REMONTU KONSTRUKCJI I POSZYCIA DACHU ORAZ KONSTRUKCJI (BETONOWYCH DŹWIGARÓW) ZABYTKOWEGO BUDYNKU PAWILONU C-G ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. TARGOWEJ 7 W CHORZOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aaeb19e-a523-4556-a98e-6aa089ca467c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041706/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Opracowanie projektu budowlanego kompleksowego remontu konstrukcji poszycia dachu oraz konstrukcji(betonowych dźwigarów) budynku Pawilonu C-G przy ul. Targowej 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209244

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.211.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opracowanie projektu kompleksowego remontu konstrukcji i poszycia dachu oraz konstrukcji (betonowych dźwigarów) zabytkowego budynku Pawilonu C-G zlokalizowanego przy ul. Targowej 7 w Chorzowie wraz
z opracowaniami kosztorysowymi, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz
z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, pozwoleń na budowę i wykonanie robót budowlanych (w tym pozwolenia właściwego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków). Opracowanie powinno obejmować
w szczególności:
a) zakres prac remontowo-konserwatorskich konstrukcji i poszycia dachu oraz konstrukcji (betonowych dźwigarów) budynku,
b) dokumentację fotograficzną aktualnego stanu obiektu i zaleceniami dot. dokumentacji powykonawczej,
c) wytyczne Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i program prac konserwatorskich dla konstrukcji
i poszycia dachu oraz konstrukcji (betonowych dźwigarów) budynku,
d) kosztorys inwestorski,
e) przedmiar robót,
f) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz plan BIOZ.



2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie ze szczegółowym opisem zamówienia oraz ekspertyzą techniczną stanowiącymi załączniki do SWZ (załącznik nr 5 i 5A do niniejszej SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W w/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2025-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi