Wykonanie ekspertyz technicznych dla wskazanych drogowych obiektów inżynierskich - mostów, wiaduktów zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu wrocławskiego.

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00458321
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00458321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-14 12:49
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c95a1234-391e-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli mostówRóżne usługi inżynieryjneDodatkowe usługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

ASPEKT LABORATORIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzno, PL · lot 0
209 715 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458321 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie ekspertyz technicznych dla wskazanych drogowych obiektów inżynierskich - mostów, wiaduktów zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu wrocławskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie ekspertyz technicznych dla wskazanych drogowych obiektów inżynierskich - mostów, wiaduktów zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu wrocławskiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c95a1234-391e-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045920/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Wykonanie ekspertyz technicznych dla wskazanych drogowych obiektów inżynierskich – mostów, wiaduktów zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu wrocławskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394383

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.2.9.2024.MC.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 192850,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego Zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu ekspertyz technicznych dla czternastu obiektów mostowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Wrocławskiego.
Przedmiot zamówienia obejmuje obiekty, które zostały wskazane w raporcie z przeglądu podstawowego przeprowadzonego w 2023 r. do wykonania ekspertyz technicznych, ze względu na zaobserwowane uszkodzenia.
Celem ekspertyz technicznych jest:
1) ustalenie przyczyny występowania zarysowań na elementach nośnych konstrukcji,
2) ocena bezpieczeństwa konstrukcji obiektów i ruchu publicznego wynikająca z występujących nieprawidłowości,
3) określenie działań niezbędnych do wykonania w celu usunięcia nieprawidłowości, w tym opracowanie szczegółowego sposobu naprawy w formie projektu wykonawczego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, w tym w zakresie z art. 438 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, został ujęty w :
a. załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt),
b. załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikiem 1 do OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631450-9 - Usługi kontroli mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71336000-2 - Dodatkowe usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209715,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316915,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209715,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aspekt Laboratorium Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364193497

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.5) Kod pocztowy: 43-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209715,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi