Opracowanie Dokumentacji projektowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na tzw. Os. Nowy Wolin
GMINA WOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458446
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-14 13:16
- Lokalizacja
- Wolin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3347534-2f81-40aa-93b7-9834fa7eb162
- Identyfikator
- 9860164852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458446 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie Dokumentacji projektowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na tzw. Os. Nowy Wolin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23
1.5.2.) Miejscowość: Wolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 512 186 788
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminawolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawolin.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie Dokumentacji projektowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na tzw. Os. Nowy Wolin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3347534-2f81-40aa-93b7-9834fa7eb162
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057208/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na tzw. Os. Nowy Wolin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420598
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2024.HP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu Dokumentacji projektowej budowy systemu kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, wraz przyłączami do granicy nieruchomości na tzw. osiedlu Nowy Wolin i dla rejonu ulic Leśna, Sosnowa i Świerkowa w Wolinie oraz Dokumentacji projektowej przebudowy istniejącego systemu przesyłowego od przepompowni Głównej P2 do oczyszczalni, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym dalej zwanym „PFU”, oraz Aneksem do PFU, stanowiących Załącznik nr 1 do Umowy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dwa zadania:
1) Zadanie nr 1: Opracowanie Dokumentacji projektowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granicy nieruchomości, na tzw. Osiedlu Nowy Wolin i dla rejonu ulic Leśna, Sosnowa i Świerkowa w Wolinie, w oparciu o PFU.
Zadanie nr 2: Opracowanie Dokumentacji projektowej przebudowy istniejącego systemu przesyłowego ścieków od przepompowni głównej P2 do Oczyszczalni, zawierającą:
a) budowę nowej przepompowni ścieków,
b) przebudowę istniejącego zbiornika żelbetowego o średnicy 12 m, na zbiornik retencji awaryjnej,
c) uzbrojenie rurociągu w niezbędną armaturę,
w oparciu o Aneks do PFU.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w:
1) Załączniku nr 8 - Program Funkcjonalno-Użytkowy i Aneks do Programu Funkcjonalno- Użytkowego
2) Załączniku nr 7 do SWZ -Projektowane Postanowienia Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenę przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Mając na uwadze fakt, iż oferta z najniższą ceną wynoszącą 426 810,00 PLN, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. kwotę 380 000,00 PLN, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426810 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 612540,00 PLN
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |