„Remont dróg gminnych kruszywem na terenie Gminy Radomyśl Wielki”

Gmina Radomyśl Wielki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00234444
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00234444/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-16 11:17
Lokalizacja
Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cbfd01a-81ef-4699-817a-c689953ed800
Identyfikator
8171954408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniKamień drogowy

Wykonawcy

1 przyznane

ZOFIA DZIAŁORuda, PL · lot 0
287 475,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00234444 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg gminnych kruszywem na terenie Gminy Radomyśl Wielki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont dróg gminnych kruszywem na terenie Gminy Radomyśl Wielki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cbfd01a-81ef-4699-817a-c689953ed800

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234444

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052409/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont dróg gminnych kruszywem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00167704

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 514800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg o nawierzchni z kruszywa w zakresie dostawy, odpowiedniej frakcji kruszywa w miejsce wskazane każdorazowo przez Zamawiającego na obszarze Gminy Radomyśl Wielki.
Zakres przedmiotu zamówienia stanowi zakup, dostarczenie, wbudowanie i zagęszczenie kruszywa łamanego dolomitowego (I gatunek szary) o frakcji 0-31,5 mm - grubość warstwy będzie wskazana przez Zamawiającego. Zamawiający żąda dostawy kruszyw naturalnych, pochodzenia mineralnego, które poza obróbką mechaniczną nie zostały poddane żadnej innej obróbce. Gatunki skał z których pozyskiwane jest kruszywo powinny być trwale, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dostarczane kruszywo powinno odpowiadać zamówieniu oraz musi być zgodne z obowiązującymi normami.
Po otrzymaniu zlecenia od Zamawiającego, przed przystąpieniem do prac Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z warunkami w terenie zwracając szczególną uwagę na urządzenia obce (studzienki wodociągowe, itp.) znajdujące się w drodze, oraz szczegółowo uzgodnić zakres prac z Zamawiającym. Długości poszczególnych dróg są różne od 50 mb do 1 kilometra. Szerokość utwardzonej powierzchni działki drogowej od 2,5-3,5 m. Przed wbudowaniem należy przedstawić do akceptacji wszystkie wymagane dokumenty i uzyskać zgodę na ich wbudowanie przez Przedstawiciela Zamawiającego.
Wykonawca powinien dysponować równiarką oraz walcem – o wyborze rodzaju sprzętu będzie decydować zamawiający (wybór sprzętu uwarunkowany od zakresu prac remontowych). Zakres remontu obejmuje przygotowanie podłoża poprzez wyrównanie korony drogi równiarką samojezdną, dostarczenie i wbudowanie kruszywa, oraz mechaniczne zagęszczenie walcem wibracyjnym o wadze minimum 8 ton. Należy zapewnić równość nawierzchni i uzyskać spadki umożliwiające odprowadzenie wód opadowych.
Dostawca będzie zobowiązany dostarczyć i wbudować odpowiedni rodzaj kruszywa, sukcesywnie, według potrzeb Zamawiającego w ciągu 3 dni od czasu złożenia zamówienia, na miejsce składowe lub wskazaną drogę
Rzeczywista ilość robót zleconych do wykonywania w ciągu roku uzależniona będzie od potrzeb remontowych stąd też może różnić się od ilości określonych w kosztorysie ofertowym. Jakakolwiek różnica pomiędzy rzeczywistą ilością wykonanych robót, a podaną w kosztorysach ofertowych nie będzie podstawą do zmiany cen jednostkowych.
Zamawiający zastrzega sobie prawo sprawdzenia zgodności każdej partii dostawy z załączoną do niej dokumentacją, w szczególności może przed odbiorem dokonać sprawdzenia wagi dostarczonej partii kruszywa w miejscu przez siebie wskazanym. W przypadku dostawy kruszyw w ilości lub jakości nieodpowiadającej załączonej dokumentacji lub zamówieniu, Zmawiający może odmówić przyjęcia dostawy, a Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia nowej partii kruszywa w terminie 48 godzin. Zamawiający może dopuścić do użycia tylko te materiały, które posiadają atest i certyfikat na wbudowany materiał. Kruszywo powinno być dostarczone odpowiednim środkiem transportu wraz z WZ (dokument rozchodu materiału na zewnątrz z określeniem ilości kruszywa).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarach robót, Kosztorysach ofertowych oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

44113140-8 - Kamień drogowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287475,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287475,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo-Handlowa Działo Zofia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8721002080

7.3.4) Miejscowość: Ruda

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287475,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane