Wykonanie zabiegów agrotechnicznych i pielęgnacja terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu.

Zarząd Budynków Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00234750
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00234750/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-16 12:24
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d30a70f-dc46-460f-8918-7d0b7b1d28a0
Identyfikator
5780006652
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi utrzymania gruntów

Wykonawcy

2 przyznane

WOJCIECH WOLIŃSKIElbląg, PL · lot 0
242 539,11 PLN
WOJCIECH WOLIŃSKIElbląg, PL · lot 1
183 870,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00234750 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zabiegów agrotechnicznych i pielęgnacja terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002809929

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 2212000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbk.elblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbk.elblag.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1080698

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabiegów agrotechnicznych i pielęgnacja terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d30a70f-dc46-460f-8918-7d0b7b1d28a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00632307/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Koszenie terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00193577

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-9/TT/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 394823,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

NAZWA: Zabiegi agrotechniczne i pielęgnacja terenów zielonych administrowanych przez Punkt Obsługi Najemców Nr I znajdujący się przy ul. Jaśminowej 3-5-7 oraz Zespół Obiektów Handlowych znajdujący się przy ul. Płk. Dąbka 99B w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Koszenie terenów zielonych w obrębie administrowanym przez Punkt Obsługi Najemców Nr I znajdujący się przy ul. Jaśminowej 3-5-7 oraz Zespół Obiektów Handlowych znajdujący się przy
ul. Płk. Dąbka 99B w Elblągu.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. trzykrotne koszenie traw na terenie administrowanym przez Zamawiającego o łącznej powierzchni 136.105,00 m2,
2. koszenie traw do wysokości około 5 cm,
3. zabezpieczenie terenu nieobjętego koszeniem przed uszkodzeniem znajdujących się tam urządzeń i obiektów, w tym zaparkowanych samochodów,
4. koszenie cykliczne odbywa się zgodnie z terminami określonymi w umowie stanowiącej ZAŁĄCZNIK NR 10 do SWZ,
5. uporządkowanie terenu i bieżący wywóz skoszonej trawy z terenów,
6. utylizacja skoszonej trawy.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 77.31.40.00-4
3) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30 września 2025r.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.) Wartość części: 224573,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

NAZWA: Zabiegi agrotechniczne i pielęgnacja terenów zielonych administrowanych przez Punkt Obsługi Najemców Nr II znajdujący się przy ul. Malborskiej 32 w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Koszenie terenów zielonych w obrębie administrowanym przez Punkt Obsługi Najemców Nr II znajdujący się przy ul. Malborskiej 32 w Elblągu
Zakres zamówienia obejmuje:
1. trzykrotne koszenie traw na terenie administrowanym przez Zamawiającego o łącznej powierzchni 103.182,00 m2,
2. koszenie traw do wysokości około 5 cm,
3. zabezpieczenie terenu nieobjętego koszeniem przed uszkodzeniem znajdujących się tam urządzeń i obiektów, w tym zaparkowanych samochodów,
4. koszenie cykliczne odbywa się zgodnie z terminami określonymi w umowie stanowiącej ZAŁĄCZNIK NR 10 do SWZ,
5. uporządkowanie terenu i bieżący wywóz skoszonej trawy z terenów,
6. utylizacja skoszonej trawy.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 77.31.40.00-4
3) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30 września 2025r.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.) Wartość części: 170250,30 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242539,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242539,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242539,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "TETRA-DREW"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782868501

7.3.3) Ulica: Królewiecka 299/10

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242539,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183870,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183870,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183870,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "TETRA-DREW"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782868501

7.3.3) Ulica: Królewiecka 299/10

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183870,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi