Modernizacja instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej – budynek Auli Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego przy ul. Chrobrego 31a

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00234826
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00234826/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-16 12:44
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df24aaea-72cf-49e2-a5b2-07e5bff74891
Identyfikator
7960106439
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty rozbiórkoweKładzenie dachów bitumicznychRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

SENTTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Pieścirogi, PL · lot 0
1 591 856,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00234826 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej – budynek Auli Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego przy ul. Chrobrego 31a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df24aaea-72cf-49e2-a5b2-07e5bff74891

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej – budynek Auli Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego przy ul. Chrobrego 31a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df24aaea-72cf-49e2-a5b2-07e5bff74891

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234826

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029944/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej - Budynek Auli WEiF

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171801

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP-26-4b/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej – budynek Auli Wydziału Ekonomii i Finansów.
Prace budowlane związane z modernizacją instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej będą prowadzone na dachu budynku, w pomieszczeniach I piętra oraz w pomieszczeniu rozdzielaczy c.o. i c.t.
2. Zakres prac przedmiotu zamówienia obejmuje:
Demontaż istniejących trzech central wentylacyjnych na dach budynku, montaż nowych trzech central na nowej podkonstrukcji, montaż nowych trzech pomp ciepła na podkonstrukcji, montaż na dachu nowego układu kanałów wentylacyjnych na podkonstrukcjach systemowych, montaż instalacji freonowej zasilającej chłodnico- nagrzewnice w centralach wentylacyjnych, podłączenie instalacji ciepła technologicznego do nagrzewnicy w centralach wentylacyjnych, montaż układu glikolowego w pomieszczeniu rozdzielaczy c.o. i c.t., ułożenie nowej warstwy papy na istniejącym dachu, demontaż i montaż nowych obróbek blacharskich , demontaż istniejącego świetlika dachowego a także przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Zamawiającego w zakresie prawidłowej obsługi wbudowanych urządzeń i systemów. Szczegółowy opis znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia („SWZ”) w szczególności w załączonych do SWZ: dokumentacji projektowej (branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej) i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) dla każdej branży.
Prze złożeniem oferty Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu objętego przedmiotem zamówienia.
3. Szczegółowy zakres robot opisany został w dokumentacji projektowej branży sanitarnej, budowlanej i elektrycznej, a także w branżowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarach stanowiących załącznik nr 7do SWZ - Dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1591856,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2038459,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1591856,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sentta Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311718452

7.3.3) Ulica: Baśniowa 5

7.3.4) Miejscowość: Stare Pieścirogi

7.3.5) Kod pocztowy: 05-191

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1591856,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane