Modernizacja budynku A-2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu w roku 2024
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458534
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 13:33
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc32aa28-23e5-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458534 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku A-2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu w roku 2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.kowalek@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc32aa28-23e5-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku A-2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu w roku 20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc32aa28-23e5-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/37/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Modernizacja budynku A2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu w roku 2024.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354552
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-107/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1224941,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Modernizacja budynku A-2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu w roku 2024 - określonego w dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Remont i przebudowa budynku A-2 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 2 we Wrocławiu”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) modernizację laboratorium nr 1.23 zlokalizowanego na poziomie 100 wraz z dostawą i montażem wyposażenia laboratoryjnego;
2) wykonanie systemu oddymiania i napowietrzenia 3 klatki schodowej wraz z przebudową poddasza w tym zakresie;
3) modernizację kompleksu pomieszczeń 0.55, 1.32, 2.34, 3.25 i 4.38 w obrębie klatki głównej;
4) modernizację pom. 316 w obrębie klatki głównej;
5) modernizację pom. 222 w obrębie klatki głównej;
6) modernizację instalacji c.o. na korytarzu na poziomie 400 w skrzydle B budynku;
7) wykonanie pozostałych robót określonych w dokumentacji projektowej w zakresie wskazanym w Specyfikacji uwarunkowań i zakresu robót budowlanych
Zrealizowanie przedmiotu umowy oznacza: pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych, prac konserwatorskich, dostaw wyposażenia oraz usług budowlanych w zakresie określonym w ust. 1 paragrafu umowy i opisanym w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji uwarunkowań i zakresu robót budowlanych (zał. nr 4 do umowy).
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
kody CPV:
45000000-7 roboty budowlane
45223000-6 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45331200-3 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 Roboty instalacyjne teletechniczne
45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45320000-6 Roboty izolacyjne
45431000-7 Kładzenie płytek
45432110-8 Kładzenie podłóg
45442100-8 Roboty malarskie
45111100-1 Roboty rozbiórkowe i demontażowe
39150000-8 Różne meble i wyposażenie
39180000-7 Meble laboratoryjne
Prace będą wykonywane na czynnym obiekcie. Wykonawca powinien prowadzić wszelkie prace głośne poza godzinami pracy pracowników administracyjnych, tj. od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia placu budowy celem ograniczenia zapylenia i zanieczyszczenia obiektu oraz do prowadzenia robót w sposób uniemożliwiający wejście na teren wykonywania robót osobom trzecim.
Wykonawca zobowiązany jest do koordynacji robót z innymi wykonawcami robót zatrudnionymi bezpośrednio przez Zamawiającego.
2.. Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
a) rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy
b) zakończenia: 3 miesiące od dnia zawarcia umowy, z uwzględnieniem terminu pośredniego określonego w § 3 lit. c wzoru umowy,
c) termin pośredni: zakończenie prac wskazanych w §1 ust. 1 pkt 3), 4) i 5) wzoru umowy - w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1316100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1569929,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1316100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STANISŁAW SADOWSKI "SAD" A.K.S.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930451760
7.3.3) Ulica: ul. Koszarowa 46 lokal 3
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-149
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1316100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |