Dostawa kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, choinek, wieńców i wiązanek.

Kancelaria Senatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00234901
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00234901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-16 12:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25c6cacf-2c73-4629-93e3-c6e2140b42f8
Identyfikator
5262207733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kompozycje kwiatoweChoinkiKwiaty cięte

Wykonawcy

1 przyznane

DOS GARDENIAS S.C., ALEKSANDRA ORŁOWSKA-JABŁOŃSKA, PIOTR JABŁOŃSKIMichałowiece, PL · lot 0
421 799,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00234901 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, choinek, wieńców i wiązanek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kancelaria Senatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001393800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-902

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 694 90 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@senat.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.senat.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25c6cacf-2c73-4629-93e3-c6e2140b42f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kancelaria Senatu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kancelaria Senatu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, choinek, wieńców i wiązanek.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25c6cacf-2c73-4629-93e3-c6e2140b42f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00137472/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, choinek oraz wieńców

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPKO.SZP.350.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 421799,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
1) kompozycji kwiatowych;
2) stroików świątecznych;
3) choinek;
4) wieńców i wiązanek.
2. Zamawiający wymaga dysponowania przez wykonawcę co najmniej jedną kwiaciarnią w Warszawie, w której będą wykonywane zamówienia, w odległości drogowej do 5 kilometrów (włącznie) od siedziby zamawiającego (ul. Wiejska 6/8, w Warszawie), tak aby sprawnie i w terminach wymaganych przez zamawiającego realizować dostawy do Kancelarii Senatu. W przypadku niepodania adresu kwiaciarni w formularzu oferty, albo w przypadku, gdy odległość drogowa od siedziby zamawiającego do kwiaciarni będzie większa niż 5 kilometrów, oferta wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Zamawiający będzie składał zamówienia na dostawę kompozycji kwiatowych, na adres poczty elektronicznej wykonawcy – sukcesywnie, w miarę potrzeb, w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godz. 8.00–16.00, co najmniej na 1 dzień przed realizacją zamówienia, z wyjątkiem pilnego zamówienia, które będzie składane w dni robocze w godzinach od 8.00–16.00. Zamawiający wymaga realizacji pilnego zamówienia, w terminie do 2 godzin, tylko w odniesieniu do dostawy kompozycji kwiatowych, z wyłączeniem kompozycji specjalnych. Skrócenie terminu wykonania pilnego zamówienia do 1 godziny od złożenia zamówienia przez zamawiającego będzie dodatkowo punktowane zgodnie z zasadami określonymi w pkt 15.1.3 SWZ.
4. Szczegółowe informacje zawiera załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03121210-0 - Kompozycje kwiatowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39298910-9 - Choinki

03121200-7 - Kwiaty cięte

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400730,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400730,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 421799,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Dos Gardenias S.C. Aleksandra Orłowska-Jabłońska, Piotr Jabłoński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Dos Gardenias S.C. Aleksandra Orłowska-Jabłońska, Piotr Jabłoński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIPŁ 5342096425

7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 40

7.3.4) Miejscowość: Michałowiece

7.3.5) Kod pocztowy: 05-816

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 421799,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dnia 16 maja 2025 r. została zawarta umowa z wykonawcą: Dos Gardenias S.C. Aleksandra Orlowska-Jabłońska, Piotr Jabłoński, ul. 3 Maja 40, 05-816 Michałowice na dostawę kompozycji kwiatowych, stroików świątecznych, choinek, wieńców i wiązanek, na okres 24 miesięcy od następnego dnia po dniu zawarcia umowy.
2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy