Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bartoszyckiego

POWIAT BARTOSZYCKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00235116
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00235116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-16 13:29
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8fe412be-300b-41c6-83e9-55ab5f07c90f
Identyfikator
7431957485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi oceny zasobów leśnychUsługi zarządzania pielęgnacją lasówUsługi administrowania lasami

Wykonawcy

1 przyznane

LAS-R SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
168 318,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00235116 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bartoszyckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BARTOSZYCKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742439

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatbartoszyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fe412be-300b-41c6-83e9-55ab5f07c90f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bartoszyckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fe412be-300b-41c6-83e9-55ab5f07c90f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045582/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bartoszyckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00140608

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bartoszyckiego. Zakres przedsięwzięcia obejmuje wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasu zwanych dalej „UPUL” dla lasów stanowiących własność osób fizycznych na terenie powiatu bartoszyckiego dla łącznej powierzchni szacunkowej 1833,5312 ha na terenie Gminy Bartoszyce, Gminy Sępopol, Gminy Bisztynek, Gminy Górowo Iławeckie zgodnie
z wytycznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77231400-2 - Usługi oceny zasobów leśnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77231800-6 - Usługi zarządzania pielęgnacją lasów

77231300-1 - Usługi administrowania lasami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146682,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183169,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168318,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LAS- R SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793149638

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168318,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi