Opracowanie dokumentacji przebudowy instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynków Przedszkoli Miejskich w Dębicy
Gmina Miasta Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00235276
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00235276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-16 13:59
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85b2e59d-4e16-437d-8968-3a6690bf5ae8
- Identyfikator
- 8721000477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00235276 z dnia 2025-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji przebudowy instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynków Przedszkoli Miejskich w Dębicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji przebudowy instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynków Przedszkoli Miejskich w Dębicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85b2e59d-4e16-437d-8968-3a6690bf5ae8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045271/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.29 Opracowanie dokumnetacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych z dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p. poż. w przedszkolach miejskich"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.33.2025.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 206114,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż. w budynku Przedszkola Miejskiego nr 2 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie :
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż. całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż. w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p.poż. w Przedszkola Miejskiego nr 4 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie :
-przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej w całym budynku przedszkola wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED (wymienione zostało oświetlenie na nowe ledowe w 4 salach dydaktycznych, kuchni, szatni, korytarzu oraz w pomieszczeniu zaplecza socjalnego w pozostałych pomieszczeniach budynku przedszkola oświetlenie do wymiany),
-opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p.poż. w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie :
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola,
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż. całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż. w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 - Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p.poż. w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie:
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola,
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż. w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 - Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p.poż. w Przedszkolu Miejskim nr 9 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie:
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola (na terenie budynku przedszkola wymienione zostało częściowo oświetlenie na ledowe należy przeanalizować możliwość pozostawienia wymienionego oświetlenia i zaprojektowanie nowego w pozostałych pomieszczeniach),
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż. w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 6 - Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obecnie obowiązujących przepisów p.poż. w przedszkolu miejskim nr 12 w Dębicy”.W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi zaprojektowanie:
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w budynku przedszkola (wyremontowana została instalacja oświetleniowa wraz z wymianą oświetlenia w jednej sali dydaktycznej oraz w łazience i piwnicy przedszkola oraz wymieniono oświetlenie w drugiej sali dydaktycznej, holu dolnym, szatni personelu i pokoju zajęć dodatkowych należy dokonać oceny i przeanalizować możliwość ewentualnego pozostawienia wymienionego oświetlenia),
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę ds. p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż. w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 34352,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 15-05-2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.
| 2025-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |