Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00235442
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00235442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-16 14:35
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cce5cfd2-8daa-44dd-ac2e-6ebf7a979cae
Identyfikator
7542557300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweLekkie samochody półciężarowe

Wykonawcy

4 przyznane

KARLIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
131 299,99 PLN
VIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 1
127 305 PLN
BOGDAN CHWALIŃSKIOpole, PL · lot 2
141 929,7 PLN
BOGDAN CHWALIŃSKIOpole, PL · lot 3
148 307,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00235442 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 127

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-231

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774591800

1.5.8.) Numer faksu: 774581352

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdw.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl lub poprzez adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole w tym dokumentacja dostępna do pobrania pod wskazanym adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1079245

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


administracja samorządowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce5cfd2-8daa-44dd-ac2e-6ebf7a979cae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012194/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00160008

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WP.3211.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 517633,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 1 jest dostawa jednego fabrycznie nowego samochodu osobowo-dostawczego do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
34.11.00.00-1 – samochody osobowe.
34.13.61.00-0 – lekkie samochody półciężarowe.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia na zadanie nr 1 obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowo-dostawczego wyprodukowanego w 2025 r. wyposażonego we wszystkie niezbędne elementy pozwalające na bezpieczną i wygodną eksploatację, a w szczególności spełniającego minimalne parametry i wymagania techniczne określone w pkt. 9.3 ppkt. a) specyfikacji warunków zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

4.5.5.) Wartość części: 115315,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 2 jest dostawa jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem 4x4 do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
34.11.00.00-1 – samochody osobowe.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia na zadanie nr 2 obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem 4x4 wyprodukowanego w 2025 r. wyposażonego we wszystkie niezbędne elementy pozwalające na bezpieczną i wygodną eksploatację, a w szczególności spełniającego minimalne parametry i wymagania techniczne określone w pkt. 9.3 ppkt. b) specyfikacji warunków zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 118021,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 3 jest dostawa jednego fabrycznie nowego samochodu dostawczego L3H2 z pojedynczą kabiną pasażerską do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
34.13.61.00-0 – lekkie samochody półciężarowe.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia na zadanie nr 3 obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu dostawczego L3H2 z pojedynczą kabiną pasażerską wyprodukowanego w 2024 r. lub 2025 r. wyposażonego we wszystkie niezbędne elementy pozwalające na bezpieczną i wygodną eksploatację, a w szczególności spełniającego minimalne parametry i wymagania techniczne określone w pkt. 9.3 ppkt. c) specyfikacji warunków zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

4.5.5.) Wartość części: 142148,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia na zadanie nr 4 jest dostawa jednego fabrycznie nowego samochodu dostawczego L3H2 z podwójną kabiną pasażerską do służbowego użytkowania przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
34.13.61.00-0 – lekkie samochody półciężarowe.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia na zadanie nr 4 obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu dostawczego L3H2 z podwójną kabiną pasażerską wyprodukowanego w 2024 r. lub 2025 r. wyposażonego we wszystkie niezbędne elementy pozwalające na bezpieczną i wygodną eksploatację, a w szczególności spełniającego minimalne parametry i wymagania techniczne określone w pkt. 9.3 ppkt. d) specyfikacji warunków zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

4.5.5.) Wartość części: 142148,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 131299,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131299,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131299,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KARLIK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822767843

7.3.3) Ulica: Kaliska 28

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-131

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131299,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127305,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163405,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127305,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vip Car Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542432283

7.3.3) Ulica: Pużaka 6

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-273

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127305,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141929,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187575,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141929,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BCH Bogdan Chwaliński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7540334317

7.3.3) Ulica: Agnieszki Osieckiej 1

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-836

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141929,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148307,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148307,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BCH Bogdan Chwaliński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7540334317

7.3.3) Ulica: Agnieszki Osieckiej 1

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-836

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148307,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wielkość przedsiębiorstwa wybranego wykonawcy na zadanie nr 1: Duże przedsiębiorstwo
2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy