Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w 2025 r.

BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00235464
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00235464/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-16 14:42
Lokalizacja
Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3615b137-f3ca-4716-9826-e80a75de84ea
Identyfikator
6891232725
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska

Wykonawcy

3 przyznane

Usługi Leśne , Jacek KazienkoTarnawa Niżna, PL · lot 0
42 508,8 PLN
KONSORCJUM- ‘KOWALCZYKI” Kamil KowalczykUstrzyki Górne, PL · lot 1
273 850 PLN
BIESTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUstrzyki Dolne, PL · lot 2
270 009,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00235464 z dnia 2025-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bdpn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3615b137-f3ca-4716-9826-e80a75de84ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3615b137-f3ca-4716-9826-e80a75de84ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235464

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018338/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Ochrona gleb i roślinności poprzez wykonanie i remont infrastruktury na szlakach turystycznych i scieżkach na terenie BdPN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00173036

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 568445,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Obwody ochronne Górny San, Tarnawa
-prace godzinowe ręczne - 345 rbg
-prace godzinowe półmechaniczne – 105 rbg
-prace godzinowe mechaniczne - 39 rbg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska

4.5.5.) Wartość części: 34849,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Obwód ochronny Tarnica, Wołosate, Ustrzyki Górne

-wykonanie stopni kamiennych -21 szt.
-wykonanie stopni drewnianych z wypełnieniem ziemno-kamiennym- 3 szt.
-wykonanie drewnianej dylowanki dębowej - 282 mb
-wykonanie wysokich barier drewnianych – 150 mb
-prace godzinowe ręczne - 345 rbg
-prace godzinowe półmechaniczne – 105 rbg
-prace godzinowe mechaniczne – 39 rbg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska

4.5.5.) Wartość części: 299204,07 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3. Obwód ochronny Caryńskie, Osada, Moczarne , Suche Rzeki
-wykonanie stopni kamiennych -30 szt.
-wykonanie stopni drewnianych z wypełnieniem ziemno-kamiennym- 90 szt.
-wykonanie drewnianej dylowanki dębowej - 28 mb
-wykonanie wysokich barier drewnianych – 530 mb
-prace godzinowe ręczne - 345 rbg
-prace godzinowe półmechaniczne – 105 rbg
-prace godzinowe mechaniczne – 39 rbg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska

4.5.5.) Wartość części: 234391,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42508,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42508,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42508,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Leśne Jacek Kazienko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891033575

7.3.4) Miejscowość: Tarnawa Niżna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-713

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42508,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377394,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KONSORCJUM- ‘KOWALCZYKI” Kamil Kowalczyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Leśne i Budowlane Tomasz Kowalczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891175996

7.3.4) Miejscowość: Ustrzyki Górne

7.3.5) Kod pocztowy: 38-713

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270009,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270009,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biester sp. z o. o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891237355

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 9b

7.3.4) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 38-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270009,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21
2025-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi