Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00235664
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00235664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-17 10:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b6ec01f-bb6e-4ca7-aa23-661128ec78f0
Identyfikator
5261000645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowychUsługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych

Wykonawcy

1 przyznane

"BUSINESS TRAVEL CLUB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
0,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00235664 z dnia 2025-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://frse.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b6ec01f-bb6e-4ca7-aa23-661128ec78f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036295/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach programów edukacyjnych UE obsługiwanych przez FRSE

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184292

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.16.2025.BS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszej Umowy jest świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 2 do umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512000-2 - Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Business Travel Club Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230934793

7.3.3) Ulica: Kopernika 30/213

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nazwa (firma) i adres wykonawcy
WHYNOTTRAVEL Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Kielnarowa 108A, 36-020 Tyczyn
Cena zakupu biletu międzynarodowego europejskiego (opłata transakcyjna) 0,01 zł
Cena zakupu biletu międzynarodowego poza Europą (opłata transakcyjna) 17,00 zł brutto
Cena zakupu biletu lotniczego krajowego (opłata transakcyjna) 15,00 zł brutto
Cena zakupu biletu kolejowego krajowego (opłata transakcyjna) 12,00 zł brutto
Cena zakupu biletu kolejowego innego (opłata transakcyjna) 15,00 zł brutto
Opust od ceny biletu międzynarodowego europejskiego 0,02%
Opust od ceny biletu międzynarodowego poza Europą 0,04%
Opust od ceny biletu lotniczego krajowego 0,20%
Opust od ceny biletu kolejowego krajowego 0,70%
Opust od ceny biletu kolejowego innego 0,50%

BUSINESS TRAVEL CLUB Sp. z o.o.
ul. M. Kopernika 30/213
00-336 Warszawa

Cena zakupu biletu międzynarodowego europejskiego (opłata transakcyjna) 0,01 zł
Cena zakupu biletu międzynarodowego poza Europą (opłata transakcyjna) 0,01 zł brutto
Cena zakupu biletu lotniczego krajowego (opłata transakcyjna) 0,01 zł brutto
Cena zakupu biletu kolejowego krajowego (opłata transakcyjna) 69,00 zł brutto
Cena zakupu biletu kolejowego innego (opłata transakcyjna) 0,01 zł brutto
Opust od ceny biletu międzynarodowego europejskiego 0,89%
Opust od ceny biletu międzynarodowego poza Europą 0,89%
Opust od ceny biletu lotniczego krajowego 2,00%
Opust od ceny biletu kolejowego krajowego 20,00%
Opust od ceny biletu kolejowego innego 8,00%
2025-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi