Modernizacja drogi gminnej nr 104011N Jankowo-Protowo na odcinku droga powiatowa nr 1128N – skrzyżowanie z drogą gminną 104013N w Jankowie
Gmina Rychliki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458657
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 14:01
- Lokalizacja
- Rychliki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66debc8a-173a-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 5783113615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458657 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr 104011N Jankowo-Protowo na odcinku droga powiatowa nr 1128N – skrzyżowanie z drogą gminną 104013N w Jankowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rychliki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747709
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rychliki 86
1.5.2.) Miejscowość: Rychliki
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-411
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rychliki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rychliki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej nr 104011N Jankowo-Protowo na odcinku droga powiatowa nr 1128N – skrzyżowanie z drogą gminną 104013N w Jankowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66debc8a-173a-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044900/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja drogi gminnej nr 10411N Jankowo-Protowo na odcinku droga powiatowa nr 1128N-skrzyżowanie z drogą gminną 104013N
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332098
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej nr 104011N w km 0+000 do km 0+800 (dz. nr 26 w obrębie Jankowo) w msc. Jankowo, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1128N wraz ze skrzyżowaniem z drogą gminną nr 104013 do Kwietniewa (działki nr 30 w obrębie Jankowo) i drogą wewnętrzną (działka nr 28 w obrębie Jankowo) oraz przebudowę skrzyżowania z drogą powiatową nr 1128N (działka nr 134/4 w obrębie Jankowo; działka nr 258 w obrębie Święty Gaj), gm. Rychliki wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, zezwoleniami i decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie robót budowlanych oraz projektem czasowej organizacji ruchu;
2) wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie planowanego odcinka drogi gminnej nr 104011N w oparciu o opracowaną i przyjętą przez Zamawiającego dokumentację projektową, m. in. takich jak: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie podbudowy drogi, wykonanie nawierzchni bitumicznej, utwardzenie poboczy, roboty wykończeniowe, oznakowanie drogi na czas robót zgodnie z projektem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1992433,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3494917,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1992433,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER", Michał Meyer
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 281486507
7.3.4) Miejscowość: Nowina 31a
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1992433,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |