Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji nawierzchni poliuretanowej rozbiegów i bieżni lekkoatletycznej stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00458762
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00458762/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-14 14:24
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7dd7c265-1ccd-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
9531011863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane ze stadionami

Wykonawcy

1 przyznane

TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
3 496 812,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458762 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji nawierzchni poliuretanowej rozbiegów i bieżni lekkoatletycznej stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 58 58 124

1.5.8.) Numer faksu: +48 52 58 58 273

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/933488

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji nawierzchni poliuretanowej rozbiegów i bieżni lekkoatletycznej stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dd7c265-1ccd-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458762

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033410/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.67 Modernizacja nawierzchni poliuretanowej rozbiegów i bieżni lekkoatletycznej stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00343550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.29.2024.B

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4656443,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji nawierzchni poliuretanowej rozbiegów i bieżni lekkoatletycznej o długości 400m na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w zakresie obejmującym wykonanie:
1) retopingu” nawierzchni na powierzchni ok. 11.200 m2, w tym:
a) frezowanie (szlifowanie) górnej ścieralnej warstwy nawierzchni,
b) utylizacja „ścieru gumowego”,
c) oczyszczenie podłoża oraz usunięcia z jego powierzchni wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń,
d) uzupełnienie podkładu (warstwy nośnej) w miejscach głębszych uszkodzeń i ubytków,
e) zagruntowanie podłoża,
f) wykonanie nowej warstwy ścieralnej,
g) malowanie linii,
2) modernizacji rowu z wodą (w tym systemu napełniania i spuszczania wody),
3) badań powykonawczych oraz uzyskanie świadectwa PZLA dla stadionu kategorii I i certyfikatu Class 1 dla obiektu wydanego przez World Athletics (dalej WA),
4) 2 szt. tablic informacyjnych wraz z montażem (według wzorów przekazanych przez Zamawiającego):
a) 1 szt. – zawierająca informację o dofinansowaniu inwestycji zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Sportu i Turystyki,
b) 1 szt. – zawierająca informację o współfinansowaniu inwestycji z Budżetu Miasta Bydgoszczy.
2. Dla chętnych Wykonawców Zamawiający umożliwia udział w spotkaniu w celu obejrzenia miejsca planowanej inwestycji: w dniu 05.06.2024 r. o godz. 13:30. Miejsce spotkania: stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej 163 przed wejściem głównym. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. Zamawiający nie przewiduje sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia (art. 131 ust. 2 uPzp).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3496812,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3829583,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3496812,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAMEX Obiekty Sportowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252218385

7.3.3) Ulica: Idzikowskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-710

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy wykonanie robót ogólnobudowlanych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3496812,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie jest dofinansowane z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej Edycja 2023”.
2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane