Wykonanie dokumentacji projektowej budowy nowego budynku wraz z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy.
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458929
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-14 14:55
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6bc9eea0-2e28-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458929 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy nowego budynku wraz z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 58 58 124
1.5.8.) Numer faksu: +48 52 58 58 273
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9433561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy nowego budynku wraz z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bc9eea0-2e28-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033410/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.28 Dokumentacja projektowo-kosztorysowa nowego budynku Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Czerkaskiej wraz z łącznikiem do sali gimnastycznej oraz zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.32.2024.B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy (wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień na podstawie których możliwe będzie wykonywanie robót budowlanych), w zakresie i na warunkach określonych w SWZ z załącznikami oraz we wzorze umowy.
2. Przed przystąpieniem do wykonania robót budowlanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot niniejszego postępowania, z wykonawcą dokumentacji zostanie zawarta umowa w przedmiocie sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych, wykonywanych na jej podstawie, na warunkach określonych w załączniku do SWZ pn. „Warunki dotyczące sprawowania nadzoru autorskiego”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (dalej uPzp - tekst jedn. Dz. U. z 2023r. poz. 1605 ze zm.) informuje, iż przedmiotowe postępowanie unieważniono, na podstawie art. 255 pkt 7 uPzp z uwzględnieniem art. 263 uPzp - wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, nadto zamawiający odstąpił od ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców.| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |