„Przebudowa ujęć wody w m. Granice Jeżów na terenie gminy Chodel”

Gmina Chodel

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00237203
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00237203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-19 14:36
Lokalizacja
Chodel, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e412fd6e-e836-46a4-b1a6-4d1f681943be
Identyfikator
7171801271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługi inżynieryjneRoboty budowlaneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MICHALINA PIETRZYKKRAŚNIK, PL · lot 0
415 560,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00237203 z dnia 2025-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ujęć wody w m. Granice Jeżów na terenie gminy Chodel”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodel

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 24

1.5.2.) Miejscowość: Chodel

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-350

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818277310

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminachodel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodel.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e412fd6e-e836-46a4-b1a6-4d1f681943be

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa ujęć wody w m. Granice Jeżów na terenie gminy Chodel”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e412fd6e-e836-46a4-b1a6-4d1f681943be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00237203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045457/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja ujęć wody na terenie gminy Chodel

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 415560,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa ujęć wody w m. Granice i Jeżów na terenie gminy Chodel”:
I. Ujęcie Granice. W ramach zadania wchodzi m.in:
Wewnątrz budynku hydroforni:
1. montaż nowego wyposażenia w węźle sanitarnym hydroforni (tzw. biały montaż)
2. montaż pompowni II stopnia ( zestaw hydroforowy) wydajności QII st.=58m3/h, H=3,0 bary Ze-staw składa się z 4 pomp po 4,0 kW każda, w tym 1 stanowi czynną rezerwę. Kolektory ssawny i tłoczny : DN125 ze stali nierdzewnej. Falowniki dla pomp umieszczone w szafie zestawu. Ze-staw z wizualizacją w chmurze, z możliwością zdalnej zmiany numerów telefonów do powiado-mień o awariach.
3. montaż urządzeń bhp w pomieszczeniu chlorowni (prysznic bezpieczeństwa z myjką do oczu, umywalką)
4. wymiana i montaż nowego chloratora wraz z instalacją wewnętrzną
5. przepięcie istniejących instalacji
a) Montaż wodomierza sieciowego z nadajnikiem impulsów
b) Montaż zaworu bezpieczeństwa na sieć
c) Stolarka drzwiowa ( wew. i zew. )
d) Montaż nowej rozdzielni głównej
e) Modernizacja instalacji oświetlenia wewnętrznego
f) Modernizacja instalacji siły i gniazd
g) Wymiana kabli elektrycznych i sterowniczych wewnątrz budynku
h) Wykonanie okładzin ściennych z płytek ceramicznych w chlorowni, węźle sanitarnym i hali hydroforni oraz ułożenie terakoty
i) Usunięcie ubytków tynków na ścianach i ewentualnie skucie nierówności i ponowne tynkowanie
j) Prace malarskie i wykończeniowe wewnątrz hydroforni

II. Ujęcie Jeżów. W ramach zadania wchodzi m.in:

1. montaż nowego wyposażenia w węźle sanitarnym hydroforni (tzw. biały montaż)
2. montaż urządzeń bhp w pomieszczeniu chlorowni (prysznic bezpieczeństwa z myjką do oczu, umywalką)
3. wymiana i montaż nowego chloratora wraz z instalacją wewnętrzną
a) Montaż wodomierza sieciowego z nadajnikiem impulsów
b)Stolarka drzwiowa ( wew. i zew. )
c)Wydzielenie pomieszczenia chlorowni, montaż drzwi wejściowych
d)Montaż nowej rozdzielni głównej
e) Montaż włazów podwójnych zbiornika wyrównawczego – szt.2
f) Modernizacja instalacji oświetlenia wewnętrznego
g) Modernizacja instalacji siły i gniazd
h) Wymiana kabli elektrycznych i sterowniczych wewnątrz budynku
i) Wykonanie okładzin ściennych z płytek ceramicznych w chlorowni, węźle sanitarnym oraz ułożenie tera-koty
j) Usunięcie ubytków tynków na ścianach i ewentualnie skucie nierówności i ponowne tynkowanie
k) Prace malarskie i wykończeniowe wewnątrz hydroforni

Ujęcia wody podlegające przebudowie znajdują się w następujących lokalizacjach:
- Granice – działka nr 425/2
- Jeżów – działka nr 475/1

4.5.3.) Główny kod CPV: 71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415560,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415560,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH INŻ . MICHALINA PIETRZYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7151872374

7.3.3) Ulica: PODLESKA 50

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNIK

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415560,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-15
2025-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane