Remont Sali lekcyjnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie przy ul. Pieloka 12
Gmina Olesno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458941
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458941/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 14:56
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f15f786b-39ee-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5761562352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458941 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Sali lekcyjnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie przy ul. Pieloka 12
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pieloka 21
1.5.2.) Miejscowość: Olesno
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 343597841
1.5.8.) Numer faksu: 343597842
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olesno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Sali lekcyjnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie przy ul. Pieloka 122.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f15f786b-39ee-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458941
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont sali lekcyjnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie przy ul. Pieloka 12. Przedmiotowa sala lekcyjna jest zlokalizowana na parterze budynku.
Zakres robót obejmuje m.in.:
-demontaż skrzydeł drzwiowych i ościeżnic drzwiowych wewnętrznych,
- rozebranie sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych z płyt k-g na ruszcie stalowym,
- skucie płytek ceramicznych na ścianach oraz posadzce w pomieszczeniu łazienki,
- zerwanie wykładziny PCV z podłóg w pozostałych pomieszczeniach,
- rozbiórka podłóg drewnianych,
- wykucie parapetów wewnętrznych,
Nr postępowania: 271.26.2024
6
- demontaż z pomieszczenia łazienki: umywalki, brodzika z kabiną, muszli ustępowej, baterii umywalkowej i brodzikowej, zaworów,
- demontaż opraw oświetleniowych,
- wywóz gruzu powstałego z prac demontażowo-rozbiórkowych wraz z opłatą utylizacyjną
- wykonanie podłogi z płyt OSB III na istniejących podkładach podłogowych,
- wykonanie posadzki obiektowej gr. 2 mm wraz z wywinięciem cokołów na ściany na wys. 10 cm,
- montaż wewnętrznych parapetów granitowych,
- wykonanie gładzi gipsowych,
- wykonanie powłok malarskich,
- montaż na 2 ścianach odbojnicy ściennej poliuretanowej samoprzylepnej szer. 21 cm,
- montaż rolet wewnętrznych,
- montaż umywalki i baterii umywalkowej
- przebudowa instalacji elektrycznej oświetleniowej i gniazdkowej,
- montaż gniazdek wtykowych 230V,
- montaż łączników instalacyjnych,
- montaż opraw oświetleniowych – panele LED 72W
- dostawa wyposażenia Sali.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej ustawą Pzp, informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym. Zgodnie z cyt. wyżej dyspozycją art. 255 pkt 1 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 19.07.2024 r. odbyło się otwarcie ofert. Nie została złożona żadna oferta. Mając na uwadze powyższe Zamawiający postanowił tak jak w sentencji.
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |