Przebudowa dróg gminnych w Popiołówce i Rykaczewie gm. Korycin

GMINA KORYCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00237271
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00237271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-19 14:51
Lokalizacja
Korycin, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-008d16f2-a958-4762-a489-3b990d40533e
Identyfikator
5451686835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychWycinanie i napełnianie

Wykonawcy

2 przyznane

PROBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄFasty, PL · lot 0
1 779 977,87 PLN
INVESTBLOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄAugustów, PL · lot 1
311 463,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00237271 z dnia 2025-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w Popiołówce i Rykaczewie gm. Korycin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORYCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659361

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Knyszyńska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Korycin

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-140

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@korycin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korycin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/korycin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w Popiołówce i Rykaczewie gm. Korycin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-008d16f2-a958-4762-a489-3b990d40533e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00237271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065138/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dróg gminnych w Popiołówce i Rykaczewie gm. Korycin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00100751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 103951B w Popiołówce gm. Korycin

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa odcinka drogi gminnej w Popiołówce , na długości ok. 995m. Początek trasy w km 0+000 zlokalizowano od granicy pasa drogowego drogi krajowej nr 8, koniec trasy w km 0+995 na wysokości dz. nr geod. 38, 94. Celem inwestycji jest poprawa układu komunikacyjnego odcinka drogi gminnej 103951B w Popiołówce oraz bezpieczeństwa i komfortu podróży użytkowników drogi. Zakres inwestycji obejmuje pas drogowy drogi gminnej o długości 995 m.
W ramach inwestycji zostaną wykonane następujące prace:
1) Rozbiórki istniejących nawierzchni jedni, zjazdów
2) Przebudowa nawierzchni drogi o szerokości podstawowej jezdni 5.00m
3) Chodniki o szerokości 1,50-1,80m
4) Pobocze o szerokości 0,75m
5) Przebudowa zjazdów
6) Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych
7) humusowanie i obsianie trawą skarp i nasypów
8) ustawienie oznakowania pionowego i poziomego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45112600-1 - Wycinanie i napełnianie

4.5.5.) Wartość części: 2847828,52 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej w Rykaczewie, gmina Korycin

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej w Rykaczewie, na długości ok. 333,60 m. Początek trasy w km 0+000 zlokalizowano od krawędzi drogi powiatowej nr 1329B dz. nr geod 470/2 i drogi gminnej 103976B dz. nr geod 470/1, koniec trasy w km 0+333,60 na wysokości dz. nr geod 20. Celem inwestycji jest poprawa układu komunikacyjnego drogi gminnej w Rykaczewie oraz bezpieczeństwa i komfortu podróży użytkowników drogi. Zakres inwestycji obejmuje pas drogowy drogi gminnej o długości 333,60m i przebudowy wlotu na skrzyżowaniu z DP nr 1329B i DG 103976B na długości 2m.
W ramach inwestycji zostaną wykonane następujące prace:
1) budowa utwardzonej nawierzchni drogi o szerokości podstawowej jezdni – 3,50 m
2) budowa poboczy o szerokości – 0,50 m
3) przebudowa zjazdów
4) humusowanie i obsianie trawą skarp i nasypów
5) ustawienie oznakowania pionowego i poziomego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45112600-1 - Wycinanie i napełnianie

4.5.5.) Wartość części: 323013,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1779977,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2593431,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1779977,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROBET Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662201400

7.3.4) Miejscowość: Fasty

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1779977,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 311463,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450315,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 311463,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: InvestBlock Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461666712

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311463,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane