Dostawa i montaż trybun rozkładanych w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. A. Towarnickiego w Rzeszowie
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00458946
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00458946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-14 14:58
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-daa43d6d-23ee-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00458946 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż trybun rozkładanych w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. A. Towarnickiego w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-daa43d6d-23ee-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż trybun rozkładanych w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. A. Towarnickiego w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daa43d6d-23ee-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż trybun 6-rzędowych składanych teleskopowo.
1. Minimalne wymagania dotyczące konstrukcji i wyposażenia trybun:
a) Rama główna wykonana z profili stalowych zamkniętych w kolorze RAL 7035,
b) Wykończenia powierzchni metalowych – malowanie proszkowe,
c) Konstrukcja trybuny uzupełniona elementami ,które usztywniają całą konstrukcję
d) Rama wyposażona w kółka poliamidowo-poliuretanowe o średnicy minimum 100 mm oraz rolki prowadzące,
e) Trybuny rozsuwane ręcznie
f) Bezpośrednio do konstrukcji montowane są płyty podestowe wykonane ze sklejki antypoślizgowej po gr. 18 mm w kolorze brązowym
g) Płyty maskujące przykręcane są od przodu trybuny do łączników przednich
w pierwszym rzędzie, wykonane z płyty o gr. 18 mm w kolorze szarym
h) Trybuny wyposażone w blokadę, stopnie pośrednie oraz boczne bariery ochronne
i) Ciągi komunikacyjne na krawędziach wykończone profilem z wkładką antypoślizgową
j) Gwarancja: minimum 24 miesiące
2. Charakterystyka wymiarowa:
a) Siedziska jednoczęściowe z siedziskiem o wysokości ok 25 - 30 cm wykonane
z tworzywa w kolorze czerwonym
b) Stopnie pośrednie o wysokości - 175 -190 mm
c) Różnica poziomów między podestami – 350-380 mm
d) Szerokość wejść – minimum 1200 mm
e) Trybuna nr 1 : ilość rzędów – 6 , ilość miejsc – minimum 120
f) Trybuna nr 2: ilość rzędów – 6 , ilość miejsc – minimum 230
3. Miejsce montażu:
Hala sportowa Zespołu Szkół Nr 1 im. A Towarnickiego w Rzeszowie , ul.Towarnickiego 4
4. Warunki montażu:
Hala sportowa wyposażona jest w podłogę sportową.
Należy przewidzieć i uwzględnić wzmocnienie miejsca montażu przez:
zastosowanie płyt ze sklejki o grubości minimum 15 mm z okleiną od spodu, która zabezpieczy parkiet przed rysowaniem. Płyty w części nie rozsuwanej zamocowane na stałe a w części rozsuwanej demontowane. Płyty na pióro i wpust.
W załączeniu rzut hali sportowej.(załącznik nr 3).
Zamawiający wymaga aby Oferent przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej na zasadach określonych w Rozdziale III pkt 8 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535280-3 - Trybuny do placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266049,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491385,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266049,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MTB-GROUP Bargiel Szymoniak Sp.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812059995
7.3.3) Ulica: Ul. Mickiewicza 40
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266049,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |