Sukcesywne świadczenie usług transportowo-przeprowadzkowych obejmujących transport dokumentów oraz wyposażenia pomiędzy obiektami Sądu Okręgowego w Poznaniu

Sąd Okręgowy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00237963
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00237963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-20 09:24
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73daf907-2915-4ca6-921f-bcc207d534d1
Identyfikator
7781128938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przeładunku pojemnikówUsługi przeładunku towarów

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN SIEJAKKiekrz, PL · lot 0
516 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00237963 z dnia 2025-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług transportowo-przeprowadzkowych obejmujących transport dokumentów oraz wyposażenia pomiędzy obiektami Sądu Okręgowego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Hejmowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-736

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@poznan.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73daf907-2915-4ca6-921f-bcc207d534d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sądownictwo powszechne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne świadczenie usług transportowo-przeprowadzkowych obejmujących transport dokumentów oraz wyposażenia pomiędzy obiektami Sądu Okręgowego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73daf907-2915-4ca6-921f-bcc207d534d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00237963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00134156/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługa transportowo-przeprowadzkowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161674

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 560000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sukcesywnej usługi transportowo-przeprowadzkowej obejmującej transport dokumentów oraz wyposażenia (akt sądowych, repertoriów, art. biurowych, gospodarczych, mebli, regałów itp.), monitorów, stacji roboczych, urządzeń techniki biurowej i innych urządzeń pomiędzy obiektami Sądu Okręgowego w Poznaniu:
1) Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań
2) Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Piaskowa 4-5, 61-740 Poznań
3) Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-740 Poznań
4) Sąd Okręgowy w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 32, 61-745 Poznań
5) Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów nr 1 w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań
6) Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów nr 2 w Poznaniu, ul. Św. Marcin 66/72, 61-806 Poznań
7) Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów nr 3 w Lesznie, ul. Kasprowicza 3, 64-100 Leszno
8) Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów nr 4 w Pile, ul. Witaszka 2a, 64-900 Piła
9) XIII Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Poznaniu z siedzibą w Lesznie, ul. Chrobrego 7, 64-100 Leszno
10) XIV Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Poznaniu z siedzibą w Pile, ul. Witaszka 2a, 64-900 Piła
11) Sąd Rejonowy w Chodzieży, ul. Krasińskiego 10, 64-800 Chodzież
12) Sąd Rejonowy w Chodzieży, ul. Krasińskiego 8, 64-800 Chodzież
13) Wydział Zamiejscowy Sądu Rejonowego w Chodzieży, ul. Bydgoska 24, 89-300 Wyrzysk
14) Sąd Rejonowy w Gostyniu, ul. Sądowa 1, 63-800 Gostyń
15) Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp. ul. Żwirki i Wigury 3, 62-065 Grodzisk Wlkp.
16) Sąd Rejonowy w Kościanie, pl. Niezłomnych 2, 64-000 Kościan
17) Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, pl. Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl
18) Sąd Rejonowy w Obornikach, ul. Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki
19) Sąd Rejonowy w Obornikach, ul. Piłsudskiego 57, 64-600 Oborniki
20) Sąd Rejonowy w Rawiczu, ul. Ignacego Buszy 1, 63-900 Rawicz
21) Sąd Rejonowy w Śremie, ul. Franciszkańska 4, 63-100 Śrem
22) Sąd Rejonowy w Śremie, ul. Mickiewicza 20, 63-100 Śrem
23) Sąd Rejonowy w Śremie, ul. Wojska Polskiego 7, 63-100 Śrem
24) Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp. , Stary Rynek 6, 63-000 Środa Wlkp.
25) Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp. , ul. Czerwonego Krzyża 6, 63-000 Środa Wlkp.
26) Sąd Rejonowy we Wolsztynie, ul. A. Mickiewicza 2, 64-200 Wolsztyn
27) Sąd Rejonowy we Wolsztynie, ul. A. Poniatowskiego 5, 64-200 Wolsztyn
28) Sąd Rejonowy w Złotowie, ul. Konopnickiej 48, 77-400 Złotów
29) Sąd Rejonowy we Wrześni, ul. Jana Pawła II 10, 62-300 Września

4.5.3.) Główny kod CPV: 63111000-0 - Usługi przeładunku pojemników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63110000-3 - Usługi przeładunku towarów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 516600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 618198 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 516600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DAMIAN SIEJAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382347638

7.3.3) Ulica: Spokojna 1

7.3.4) Miejscowość: Kiekrz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-090

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 516600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-08 do 2026-05-07

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi