Zakup i dostawa wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00238305
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00238305/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-20 10:33
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b3e1231-c7b9-4ee0-84cd-d481c85a9073
Identyfikator
7941118588
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweAparatura i sprzęt do celów demonstracyjnychPomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyUrządzenia warsztatoweUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneUrządzenia multimedialneŁadowarkiInstalacje słoneczneSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00238305 z dnia 2025-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651421766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasickiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166487574

1.5.8.) Numer faksu: 166487406

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zszprzeworsk@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsz.przeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zszprzeworsk.logintrade.net/zapytania_email,196668,684264a141678bc0d802c73dfd132ffa.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b3e1231-c7b9-4ee0-84cd-d481c85a9073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00238305

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082763/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7/FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 07.13 Szkolnictwo zawodowe w ramach projektu „Fachowcy jutra – dzisiaj kształcenie jutro zawodowy sukces”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213891

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSZ-KA.26.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 584552,6 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku w ramach projektu „Fachowcy jutra – dzisiaj kształcenie jutro zawodowy sukces” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7/FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 07.13 Szkolnictwo zawodowe.
W skład wyposażenia pracowni samochodowej wchodzą:
Część 1 –Dostawa samochodu osobowego, urządzeń warsztatowych, narzędzi, monitorów interaktywnych:
1) dźwignik czterokolumnowy pod geometrię – 1 szt.
2) endoskop – 1szt.
3) pneumatyczny układ hamulcowy zespołu ciągnik - naczepa – 1 szt.
4) ściskacz pneumatyczny do demontażu amortyzatorów– 1szt.
5) prostownik akumulatorów z funkcją rozruchu– 1 szt.
6) urządzenie do geometrii kół– 1 szt.
7) urządzenie do ustawienia świateł– 1 szt.
8) stanowisko demonstracyjne napędu hybrydowego– 1 szt.
9) stanowisko (symulator) napędu hybrydowego– 1 szt.
10) monitor interaktywny 75"– 2 szt.
11) monitor interaktywny 65"+ statyw (na kółkach) – 1 szt.
12) pojazd o napędzie hybrydowym plug-in– 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39294000-9 - Aparatura i sprzęt do celów demonstracyjnych

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 527318,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego wyposażenia pracowni samochodowej W21 do Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku w ramach projektu „Fachowcy jutra – dzisiaj kształcenie jutro zawodowy sukces” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7/FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 07.13 Szkolnictwo zawodowe.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego wyposażenia pracowni samochodowej.
W skład wyposażenia pracowni samochodowej wchodzą:
Część 2 –Stacja ładowania pojazdów elektrycznych+ instalacja fotowoltaiczna
1) stacja ładowania pojazdów elektrycznych o mocy 22 kW + instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,9 kW – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.5.) Wartość części: 57233,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podział dotychczasowego postępowania może ograniczać konkurencję i równo traktować wszystkich wykonawców, w szczególności wykonawców z rynku małych i średnich przedsiębiorstw.
Zamawiający informuje, że po wszczęciu i opublikowaniu postępowania, a w trakcie jego edycji na platformie ezamowienia.gov.pl nie ma możliwości podziału na części.
Mając powyższe na uwadze zamawiający unieważnia postępowanie, jednocześnie informując o ogłoszeniu nowego postępowania z podziałem na części.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podział dotychczasowego postępowania może ograniczać konkurencję i równo traktować wszystkich wykonawców, w szczególności wykonawców z rynku małych i średnich przedsiębiorstw.
Zamawiający informuje, że po wszczęciu i opublikowaniu postępowania, a w trakcie jego edycji na platformie ezamowienia.gov.pl nie ma możliwości podziału na części.
Mając powyższe na uwadze zamawiający unieważnia postępowanie, jednocześnie informując o ogłoszeniu nowego postępowania z podziałem na części.

2025-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy