Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach wydatków inwestycyjnych w projekcie ,,Cyberbezpieczny Samorząd" - projekt grantowy
GMINA ZAGÓRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00238373
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00238373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-20 10:47
- Lokalizacja
- Zagórów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1671905f-3d63-4938-8c7f-1d5c9e073f4a
- Identyfikator
- 6671688676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00238373 z dnia 2025-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach wydatków inwestycyjnych w projekcie ,,Cyberbezpieczny Samorząd" - projekt grantowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Zagórów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1671905f-3d63-4938-8c7f-1d5c9e073f4a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach wydatków inwestycyjnych w projekcie ,,Cyberbezpieczny Samorząd" - projekt grantowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1671905f-3d63-4938-8c7f-1d5c9e073f4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00238373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073454/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach wydatków inwestycyjnych w projekcie ,,Cyberbezpieczny Samorząd" - projekt grantowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027. Priorytet II : Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218060
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe zmówienia obejmuje swoim zakresem:
Dostawę dwóch agregatów prądotwórczych mobilnych na potrzeby zabezpieczenia awaryjnego Urzędu Miejskiego w Zagórowie ul. Kościelna 4, 62-410 Zagórów oraz Szkoły Podstawowej w Zagórowie Plac Szkolny 1, 62-410 Zagórów, montaż i uruchomienie wymienionych agregatów prądotwórczych zasilania awaryjnego ( na wypadek braku zasilania zewnętrznego z siec) Dostawa wraz z usługą jest nierozdzielna, a zatem nie występuje możliwość podziału zamówienia na części. Wykonawca ma obowiązek dostarczyć agregaty we wskazane miejsce przez Zamawiającego, po wcześniejszym wykonaniu podłączyć do złącza wynośnego, uruchomić agregat i włączyć zasilanie dla budynków. Z wszystkich wykonanych czynności wykonawca sporządzi protokół rozruchu. Wykonawca obejmie dostarczony agregat odpowiedzialnością gwarancyjną i w razie konieczności będzie go serwisować nieodpłatnie przez okres gwarancji. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Zamawiający nie dopuszcza udzielenia gwarancji na różne okresy dla poszczególnych agregatów, okres gwarancji stanowi dodatkowe kryterium wyboru ofert i zarówno w zakresie agregatu dla Urzędu jak i Szkoły musi on wynosić taką samą liczbę miesięcy nie mniejszą aniżeli 24.
Podział zamówienia na części nie ma uzasadnienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono jedną oferty, cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 581421 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 581421 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |