Remont kapitalny linii kremacyjnej nr 2 na Cmentarzu Komunalnym Południowym” w Antoninowie 40, gm. Piaseczno

ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00238777
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00238777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-20 12:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88909850-b2f5-4dea-9125-49a17f754660
Identyfikator
5271176073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

Wykonawcy

1 przyznane

TE KALFRISA Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
246 024,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00238777 z dnia 2025-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont kapitalny linii kremacyjnej nr 2 na Cmentarzu Komunalnym Południowym” w Antoninowie 40, gm. Piaseczno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011957726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powązkowska 43/45

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-797

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmentarzekomunalne.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmentarzekomunalne.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zck-warszawa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kapitalny linii kremacyjnej nr 2 na Cmentarzu Komunalnym Południowym” w Antoninowie 40, gm. Piaseczno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88909850-b2f5-4dea-9125-49a17f754660

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00238777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00076134/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Remont kapitalny linii kremacyjnej nr 2 na Cmentarzu Komunalnym Południowym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210200

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200960,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont linii kremacyjnej nr 2 wraz z piecem CRM/6R (nr seryjny 3932710, rok produkcji 2021, liczba wykonanych kremacji 1 816) polega m.in. na:
 Pracach demontażowych.
 Montażu nowego panelu elektrycznego do automatyzacji pieca i modyfikacje elektryczne do blokady drzwi wejściowych.
 Montażu sondy tlenowej.
 Montażu nowego wentylatora i falownika do kontroli tlenu.
 Montażu rejestratora temperatury dopalacza i wartości O2.
 Wymianie manometrów na regulatorach ciśnienia palników.
 Wymianie dysz palników i regulacji palników
 Montażu alarmu wizualnego ostrzegającego o pomiarach tlenu poniżej 6% i/lub temperaturze dopalacza poniżej 850ºC.
 Zainstalowanie nowego oprogramowania wraz z wymianą niezbędnych komponentów sterujących pracą komputera, pieca i panelu dotykowego (zainstalowanego przy piecu) i innych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania programu. Program powinien umożliwiać: zarządzanie bezpośrednie i zdalne (przez Internet) procesami kremacji, kontrolę wszystkich parametrów pieca, diagnostykę procesu kremacji, diagnostykę uszkodzeń, sterowanie pracą wentylatorów a także umożliwiać odczyt wagi trumny wraz ciałem i dostosowywać proces spalania do powyższej wagi, automatycznie odczytywać zużycie oleju opałowego i wprowadzać je do pamięci programu.
 Rozwiązanie problemu chłodzenia popiołów.
 Rozruchu linii kremacyjnej i wykonaniu 4 spopieleń w ciągu jednej zmiany roboczej (8 godzin).
 Szkoleniu 6 osób personelu Zamawiającego z obsługi wyremontowanego pieca i nowego oprogramowania.
 Udzielenie Zamawiającemu nieograniczonej w czasie licencji niewyłącznej do korzystania z oprogramowania dla celów związanych z niniejszym zamówieniem tj. umożliwiającą prawidłową eksploatację linii technologicznej nr 2.
 Określenie kosztów przeglądów i przedstawienie warunków świadczenia usługi Serwisu przeglądowego kompletnej (zgodnie z instrukcją eksploatacji i konserwacji i wykazem czynności serwisowo-kontrolnych) instalacji oraz usuwania awarii w okresie gwarancyjnym.
 Wykonanie prac porządkowych oraz wywóz i utylizacja odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 Wykonanie prac zabezpieczających, demontażowych i wykończeniowych w bezpośrednim sąsiedztwie wykonywanych prac wynikających z potrzeb technologicznych (np. zabezpieczenie posadzki i ewentualna naprawa uszkodzeń mogących powstać w związku z prowadzonymi robotami demontażowymi i montażowymi, niezbędnymi do remontu i uruchomienia linii kremacyjnej nr 2.
 Wykonanie dokumentacji technicznej powykonawczej uwzględniającej wszelkie dokonane zmiany w stosunku do dokumentacji pierwotnej.
 Oferta na przedmiot zamówienia zwiera wszystkie koszty związane z materiałami, robocizną i transportem do miejsca przeznaczenia remontu.
Ponadto Wykonawca powinien przewidzieć i wykonać wszelkie inne prace, konieczne oraz wymagane pod względem technicznym, technologicznym i prawnym, dla uzyskania kompletności realizacji zamówienia i niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego użytkowania linii kremacyjnej nr 2. Jeżeli doświadczenie i wiedza Wykonawcy wskazują, że wymagania Zamawiającego są niewystarczające dla osiągnięcia zamierzonego celu, to powinien on zgłosić powyższy problem Zamawiającemu na etapie postępowania przetargowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246024,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246024,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246024,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TE KALFRISA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765644

7.3.3) Ulica: Grzybowska 87

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246024,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

2025-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi