Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej

ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00239625
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00239625/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-20 14:41
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99260026-53c5-4b67-9497-d6dd3c65e5b5
Identyfikator
5862295823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuZbrojenieBetonowanieRoboty konstrukcyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie konstrukcji dachowychTynkowanieRoboty izolacyjneOkładzinyKładzenie i wykładanie podłógPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00239625 z dnia 2025-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360995521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zbilk.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

biuro@zbilk.gdynia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie jednostkami komunalnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99260026-53c5-4b67-9497-d6dd3c65e5b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239625

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037612/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Palcu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00202246

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBILK.IOZP.PH.241.P.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszonego Palcu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej w Zespole Miejskich Hal Targowych w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 36/38/40, dalej ZMHT.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane związane z remontem:
- stalowych słupów zadaszenia Przemysłowego i Rolnego Placu Targowego;
- odwodnienia zadaszenia Przemysłowego i Rolnego Placu Targowego;
- i wzmocnieniem żelbetowego słupa Hali Płaskiej;
- żelbetowych słupów Hali Płaskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

44113330-7 - Okładziny

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował na stronie internetowej prowadzonego postępowania, że na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć 540 755,21 zł. W postępowaniu złożona została tylko jedna oferta na cenę 749 920,96 zł. W związku z tym, że cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą przeznaczył Zamawiający na sfinansowanie zamówienia i nie dysponuje on środkami na jej zwiększenie, unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749920,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749920,96 PLN

2025-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane