Dostawa samochodu osobowego dla Straży Miejskiej w Gorlicach

Miasto Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00239956
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00239956/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-21 07:55
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0baf756b-9b9f-4c58-9540-752702d5ffd8
Identyfikator
7382125507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

'AUTO PODLASIE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiedlce, PL · lot 0
239 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00239956 z dnia 2025-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego dla Straży Miejskiej w Gorlicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1091033

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego dla Straży Miejskiej w Gorlicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0baf756b-9b9f-4c58-9540-752702d5ffd8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239956

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045535/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu osobowego typu SUV Plug in z napędem na cztery koła oznakowanego dla potrzeb Straży Miejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Doposażenie Straży Miejskiej w Gorlicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200932

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 239756,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego o nadwoziu typu SUV o napędzie spalinowo – elektrycznym w którym energia elektryczna jest akumulowana przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania - pojazdu fabrycznie nowego o przebiegu nie większym niż 50 km, nie używanego, bez wad prawnych i fizycznych, sprawnego technicznie, nie poddawanego jakimkolwiek naprawom, kompletnego i gotowego do użytku z instrukcjami obsługi w języku polskim, dopuszczonego do obrotu i handlu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
1.2 Pojazd będący przedmiotem zamówienia musi być wyposażony w system uprzywilejowania w ruchu drogowym tzn. oznakowany oraz wyposażony jako samochód uprzywilejowany Straży Miejskiej w urządzenia wysyłające sygnały świetle błyskowe i dźwiękowe wymagane przepisami ( § 25, §26 i § 32b Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2024 poz. 502 z zm.) oraz radiostację.
1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zał. nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), szczegółowy sposób realizacji zamówienia , w tym miejsca dostawy określa zał. nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "AUTO PODLASIE” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8212145894

7.3.3) Ulica: ul. Terespolska 14

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy