Dostawa samochodu służbowego dla Straży Miejskiej w Zakopanem
Gmina Miasto Zakopane
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00240032
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00240032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-21 08:28
- Lokalizacja
- Zakopane, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e5a1626-71aa-4318-a0c0-6924a7c98ef9
- Identyfikator
- 7360007798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00240032 z dnia 2025-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu służbowego dla Straży Miejskiej w Zakopanem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zakopane
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13
1.5.2.) Miejscowość: Zakopane
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182020448
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zakopane.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakopane.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zakopane/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu służbowego dla Straży Miejskiej w Zakopanem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e5a1626-71aa-4318-a0c0-6924a7c98ef9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00240032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090283/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu służbowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161736,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu o nadwoziu typu kombivan
z zabudową specjalistyczną oraz oznakowaniem.
1) Pojazd ma być przeznaczony do wykonywania przez Straż Miejską Zakopane zadań patrolowych i interwencyjnych oraz przystosowany do przewozu osób czasowo zatrzymanych.
2) Zabudowa specjalistyczna pojazdu polega na przygotowaniu pojazdu do przewozu łącznie 4 osób w konfiguracji trzech przedziałów:
- PRZEDZIAŁ I, (osobowy): dla 2 strażników, kierowca i dysponent,
- PRZEDZIAŁ II, (techniczny/bagażowy): przystosowany do przewozu drobnego sprzętu (blokad, klatek, stojaków, itp.),
- PRZEDZIAŁ III, (pasażerski): dla 2 zatrzymanych.
3) Oznakowanie pojazu, tj. jego wyposażenie w sygnały świetlne, dźwiękowe, pas wyróżniający oraz jego kolor zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 2022 z późn. zm.) – o szczegółach w tym zakresie Zamawiający poinformuje Wykonawcę przez podpisaniem umowy.
4) W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zakupu od Zamawiającego używanego samochodu osobowego marki Skoda, model Roomster, rok produkcji 2009, silnik benzynowy o pojemności 1390 cm3, moc 63 kW, numer VIN: TMBMC25J995031527, przebieg 195 000 km, w formie rozliczenia. Wartość tego pojazdu zostanie ustalona na podstawie wyceny rynkowej sporządzonej przez wykonawcę zamówienia oraz na jego koszt.
5) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 5 do SWZ) oraz opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ).
6) Zamawiający dopuszcza dwuetapową rejestrację pojazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |