Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa Tarnowska-Dąbrowa

GMINA ZAKLICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00240392
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00240392/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-21 09:44
Lokalizacja
Zakliczyn, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe81247a-5661-4591-a8b9-92970bf92a41
Identyfikator
8691013238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK CEPIGAZakliczyn, PL · lot 0
569 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00240392 z dnia 2025-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa Tarnowska-Dąbrowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 32

1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zakliczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa Tarnowska-Dąbrowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe81247a-5661-4591-a8b9-92970bf92a41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00240392

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026276/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa Tarnowska-Dąbrowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00141167

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa Tarnowska - Dąbrowa szer. 2,00m odc. ref. 230 od drogi powiatowej 1393k Ciężkowice - Jastrzębia - Zdonia (dz. 230 w Zdoni) km 0+008,00 do drogi gminnej 2033331K (dz. 63 w Bieśniku) km 0+514,30. Długość projektowanej ścieżki rowerowej : 527,7 m. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji powykonawczej oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 12 do SWZ), projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt tymczasowej organizacji ruchu, projekt docelowej organizacji ruchu, zgłoszenie budowy lub wykonania innych robót budowlanych, materiały uzupełniające do zgłoszenia, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 569400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 882174,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 569400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Cepiga Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "ALEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691647960

7.3.4) Miejscowość: Faściszowa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 569400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane