Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Dostosowania pomieszczeń Hiperbarii Tlenowej Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku na potrzeby Centrum Wsparcia Badań Klinicznych”

Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459310
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-16 07:51
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3ac1786-95df-4b8f-85a3-eb04b11ff364
Identyfikator
5833162278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459310 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Dostosowania pomieszczeń Hiperbarii Tlenowej Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku na potrzeby Centrum Wsparcia Badań Klinicznych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: Szpital św. Wojciecha al. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221964385

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowe Ogrody 1-6

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-803

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@copernicus.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.copernicus.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/959441

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Dostosowania pomieszczeń Hiperbarii Tlenowej Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku na potrzeby Centrum Wsparcia Badań Klinicznych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3ac1786-95df-4b8f-85a3-eb04b11ff364

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429496

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D10.251.71.E.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Dostosowania pomieszczeń Hiperbarii Tlenowej Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku na potrzeby Centrum Wsparcia Badań Klinicznych”, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) – oraz załącznikami do OPZ. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa zał. nr 5 do SWZ – Projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta przez Wykonawcę Allplan Sp. z o.o., ul. Mahoniowa 14, 85-390 Bydgoszcz, cena oferty brutto: 244 524,00 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi brutto 35 474,83 zł. W związku z tym, że jedyna złożona oferta przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, konieczne jest unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi