Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.
Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00240658
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00240658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-21 10:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e59f0001-0107-4a2c-8386-614ac864cf04
- Identyfikator
- 5250011042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00240658 z dnia 2025-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji
1.3.) Oddział zamawiającego: NIGRiR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288567
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spartańska 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-637
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien@spartanska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartanska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nigrr.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e59f0001-0107-4a2c-8386-614ac864cf04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00240658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Wykonawca Asseco Poland S. A., ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów, NIP nr 522-000-37-82, jest wyłącznym podmiotem autorskich praw majątkowych do systemu informatycznego „AMMS PLUS” (następca AMMS) oraz „InfoMedica PLUS” (następca InfoMedica), co pozwala Asseco Poland S.A., jako jedynemu podmiotowi autorskich praw majątkowych, na wykonywanie usług nadzoru autorskiego nad systemem informatycznym „AMMS Plus” oraz na udzielanie licencji na korzystanie z poszczególnych modułów tego systemu.
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej: „ustawą Pzp”. W związku z tym przesłanka określona w art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp umożliwiająca realizację wyżej wskazanego zamówienia w trybie z wolnej ręki - stosownie dla zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne, o jakich stanowi art. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 03/WR/2025/KZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usługi nadzoru autorskiego
nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony do negocjacji Wykonawca, nie złożył wymaganych dokumentów, o których mowa w zaproszeniu do negocjacji, Zamawiający unieważnił postępowanie. Zgodnie z treścią art 255 pkt 8 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia , jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2025-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |