Dostawa stołu oświetleniowego cyfrowego na potrzeby sceny głównej Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie

TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00241316
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00241316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-21 12:55
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4df14047-10d1-464a-bbbf-30e9aa19a4e6
Identyfikator
5250009631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura i sprzęt sterującyStoły miksujące

Wykonawcy

1 przyznane

LTT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
244 884,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00241316 z dnia 2025-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stołu oświetleniowego cyfrowego na potrzeby sceny głównej Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001245554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 138

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-004

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@teatrkwadrat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrkwadrat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4df14047-10d1-464a-bbbf-30e9aa19a4e6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa stołu oświetleniowego cyfrowego na potrzeby sceny głównej Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4df14047-10d1-464a-bbbf-30e9aa19a4e6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00079547/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa stołu oświetleniowego cyfrowego na potrzeby sceny głównej Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112096

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu oświetleniowego na potrzeby sceny głównej Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie. Zamówienie obejmuje również dostawę wyposażenia dodatkowego oraz usługę szkolenia z obsługi systemu sterowania, a także uruchomienie i konfigurację systemu sterowania do istniejącego systemu oświetleniowego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
3. Podane w opisie przedmiotu zamówienia parametry należy traktować jako minimalne. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania sprzętu równoważnego. Sprzęt równoważny powinien jednak spełniać minimalne parametry wskazane w załączniku nr 1 do SWZ.
Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy, Zamawiający dopuszcza normy równoważne.
4. Zamówienie obejmuje transport (dostawę) urządzeń oraz wyposażenia do siedziby Zamawiającego do miejsca przez niego wskazanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682220-8 - Stoły miksujące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244884,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244884,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244884,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LTT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012115159

7.3.3) Ulica: ul. Bakalarska 17

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-212

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244884,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy