Przebudowa alejki głównej na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63

CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00241413
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00241413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-21 13:13
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81d611ec-85c0-4e47-aba2-ada20788df9c
Identyfikator
5420303224
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUkładanie kabliInstalowanie infrastruktury okablowaniaUsługi instalowania urządzeń wideoŚwiatłowodowe kable telekomunikacyjneInne instalacje elektryczneUrządzenia siecioweInfrastruktura sieciowaRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

BRUKTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
962 329,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00241413 z dnia 2025-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa alejki głównej na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050037731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WŁADYSŁAWA WYSOCKIEGO 63

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-168

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 602335289

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@cmentarzmiejski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cmentarzmiejski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81d611ec-85c0-4e47-aba2-ada20788df9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa alejki głównej na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81d611ec-85c0-4e47-aba2-ada20788df9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034303/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa alejki głównej na CM w B-stoku przy ul. Wysockiego 63 w zakresie przebud. jezdni, rozbiórki chodnika i budowy ciągu pieszo-jezdnego oraz budowy instal. elektr.oświetlenia zewnętrznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175339

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/PN/2025/CM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1499926,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa alei głównej na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63 polegająca na przebudowie istniejącej nawierzchni alejki głównej (rozebranie istniejącej nawierzchni, ułożenie kostki brukowej), wykonanie oświetlenia elektrycznego od bramy wjazdowej wzdłuż alei głównej, przebudowę (modernizację) rozdzielni elektrycznej znajdującej się w budynku kaplicy, ułożenie światłowodu oraz wykonanie monitoringu wizyjnego.
Szczegółowy opis zamówienia określa dokumentacja projektowa, w tym projekt wykonawczy, przedmiar robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

32562200-2 - Światłowodowe kable telekomunikacyjne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 962329,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1653162,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 962329,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Brukton Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662102388

7.3.3) Ulica: Sowlańska 3B lok.52

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-560

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty branży elektrycznej i teletechnicznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 962329,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane