Wymiana poziomów kanalizacji sanitarnej w budynku niskim wolnostojącym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00241435
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00241435/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-21 13:19
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5dc91ad-4ddf-4aba-9c1e-67afad59b37b
Identyfikator
8131736272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE ELMAR-W WIOLETTA KOPACZ, WŁADYSŁAW SZPIECHRzeszów, PL · lot 0
122 312,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00241435 z dnia 2025-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poziomów kanalizacji sanitarnej w budynku niskim wolnostojącym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WIERZBOWA 16

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-rzeszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5dc91ad-4ddf-4aba-9c1e-67afad59b37b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana poziomów kanalizacji sanitarnej w budynku niskim wolnostojącym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5dc91ad-4ddf-4aba-9c1e-67afad59b37b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241435

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00118353/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana poziomów kanalizacji sanitarnej w budynku niskim wolnostojącym WSSE w Rzeszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00176066

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.272.2.3.2025.KL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane w zakresie wymiany poziomów kanalizacji sanitarnej dla zadania pn. „Wymiana poziomów kanalizacji sanitarnej w budynku niskim wolnostojącym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie”.

2. Zakres robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a. Wymianę kanalizacji,
b. Wymianę posadzki,
c. Wymianę ścianek,
d. Wymianę stolarki drzwiowej.

3. Przedmiot zamówienia należy wykonać na podstawie nw. Dokumentów, które stanowią jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
a. Projekt techniczny i architektoniczno– budowalny (załącznik nr 9),
b. Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót (załącznik nr 10),
c. Przedmiar robót (załącznik nr 11),
d. Zasadami wiedzy technicznej, aktualnie obowiązującym Prawem Budowalnym wraz z aktami wykonawczymi oraz przepisami BHP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122312,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183024,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122312,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne ELMAR-W Wioletta Kopacz, Władysław Szpiech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 180589639

7.3.3) Ulica: Boya-Żeleńskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-105

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122312,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane