„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00241439
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00241439/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-21 13:19
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac62933e-9ba1-4384-96bc-c30c0fbba491
- Identyfikator
- 9231547387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00241439 z dnia 2025-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411141745
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marcinkowskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 68 384 35 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@powiatwolsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.powiatwolsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac62933e-9ba1-4384-96bc-c30c0fbba4911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac62933e-9ba1-4384-96bc-c30c0fbba491
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00205689/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206109
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.221.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”.
Szczegółowy opis zamówienia został opisany w przedmiarze robót elektrycznych – instalacje elektryczne oraz przedmiarze robót elektrycznych – instalacje SSP, stanowiącym załącznik
nr 3a oraz 3b do SWZ, dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Uwaga!!!
Prace montażowe w okresie trwania umowy mogą być prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:30, chyba, że zostanie podjęta inna decyzja Dyrektora PCPR w Wolsztynie.
Jeżeli w udostępnionych Wykonawcom dokumentach znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty, nazwy producentów, pochodzenie lub źródło albo wskazany szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, są one wyłącznie przykładowymi nazewnictwami i Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów o równoważnych lub lepszych parametrach jakościowych. W przypadku opisania przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych
i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ponadto: Wykonawca przy odbiorze końcowym przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przedstawienia dokumentów potwierdzających, że wbudowane wyroby budowlane są zgodne z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004r. o wyrobach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625100-4 - Systemy wykrywania ognia
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając w trybie art. 260 ust. 2 w zw. z 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), określanej dalej: ustawa Pzp, Zamawiający prowadzący postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie i pod nazwą jak wyżej, informuje o unieważnieniu postępowania, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |