Dostawa paliw: benzyny bezołowiowej PB 95 i oleju napędowego ON do pojazdów i maszyn spalinowych na potrzeby Gminy Chocianów w systemie sprzedaży bezgotówkowej w latach 2025-2027 - część II
Gmina Chocianów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00241564
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00241564/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-21 13:44
- Lokalizacja
- Chocianów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc5b5be0-fe55-4fec-9450-b93e2d2c82fd
- Identyfikator
- 6922253913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00241564 z dnia 2025-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw: benzyny bezołowiowej PB 95 i oleju napędowego ON do pojazdów i maszyn spalinowych na potrzeby Gminy Chocianów w systemie sprzedaży bezgotówkowej w latach 2025-2027 - część II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chocianów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Chocianów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@chocianow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chocianow.bip.pbox.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliw: benzyny bezołowiowej PB 95 i oleju napędowego ON do pojazdów i maszyn spalinowych na potrzeby Gminy Chocianów w systemie sprzedaży bezgotówkowej w latach 2025-2027 - część II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc5b5be0-fe55-4fec-9450-b93e2d2c82fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241564
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający dnia 02.12.2024 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Dostawa paliw: benzyny bezołowiowej PB 95 i oleju napędowego ON do pojazdów i maszyn spalinowych na potrzeby Gminy Chocianów w systemie sprzedaży bezgotówkowej w latach 2025-2027”. Postępowanie prowadzone było za pomocą platformy przetargowej pod adresem: https://chocianow.ezamawiajacy.pl. W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 10.12.2024 r. do godz. 10:00 na obie części nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z art. 305 pkt 2 Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty .
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RU.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 197044,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa paliw na potrzeby Wydziału Organizacji i Kadr, w tym:
1) dostawa benzyny bezołowiowej PB 95 z szacunkową wartością 36 000 l.
Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania minimum jedną stacją otwartą przez siedem dni w tygodniu (również w okresie świątecznym) zlokalizowaną nie dalej niż 5 km od siedziby Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania minimum 10cioma stacjami na terenie kraju, otwartymi całodobowo siedem dni w tygodniu (również w okresie świątecznym).
Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania zmian ilościowych w przedstawionym asortymencie, stosownie do rzeczywistych potrzeb, wynikających z uzasadnionych powodów, z zastrzeżeniem, iż ilość benzyny ołowiowej nie będzie niższa niż 12 000 l.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 20.12.2024 r. skierował się z wnioskiem o negocjacje do Wykonawcy jednocześnie wyznaczając termin na przedstawienie ceny. Wykonawca nie przystąpił do negocjacji i zrezygnował z nich, co uniemożliwiło zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2025-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |