Budowa mostu w km 1+103,20 drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w miejscowości Paszyn

POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459360
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-16 08:31
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-181b1a24-2272-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
7343544080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

WALENTY KUŚNIERZNowy Sącz, PL · lot 0
1 644 423,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459360 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mostu w km 1+103,20 drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w miejscowości Paszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 18 442 74 14

1.5.8.) Numer faksu: (+48) 18 442 63 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-181b1a24-2272-11ef-a500-1a0072d5d2bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa mostu w km 1+103,20 drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w miejscowości Paszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-181b1a24-2272-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068514/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa mostu w km 1+103,20 drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w miejscowości Paszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351553

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD–ZAM.261.39.2024.SC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2630924,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa przedmiotu zamówienia: Budowa mostu w km 1+103,20 drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w miejscowości Paszyn.
2. Zakres zamówienia obejmuje rozbiórkę istniejącego obiektu i budowę w jego miejsce nowego mostu w zakresie objętym dokumentację projektową, w szczególności:
2.1. Roboty rozbiórkowe,
2.2. Wytyczenie obiektu,
2.3. Fundamentowanie,
2.4. Zbrojenie,
2.5. Betonowanie,
2.6. Wykonanie i montaż prefabrykatów betonowych sprężonych,
2.7. Montaż desek gzymsowych,
2.8. Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji,
2.9. Izolacje,
2.10. Nawierzchnia mostu,
2.11. Odwodnienie,
2.12. Bariery,
2.13. Rury osłonowe,
2.14. Umocnienie stożków i skarp przyczółków,
2.15. Schody terenowe,
2.16. Nawierzchnia na dojazdach do mostu,
2.17. Roboty drogowe na dojazdach do mostu,
2.18. Prace wykończeniowe i pozostałe,
2.19. Budowa i rozbiórka mostu objazdowego.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
3.1. Dokumentacja projektowa,
3.2. Przedmiar robót (materiał pomocniczy przy wycenie robót),
3.3. Specyfikacje techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Dokumentacja projektowa dla branży drogowej zawiera szerszy zakres zamówienia niż zakres prac objęty niniejszym zamówieniem. Zakres robót w obrębie mostu, a także dróg dojazdowych został przedstawiony na załączonym rysunku poglądowym (wyciąg z PZT). Zakres zamówienia nie obejmuje dodatkowo wykonania warstwy ścieralnej na obiekcie mostowym oraz dojazdach. Roboty mostowe wykonywane będą w ramach rozbudowy drogi powiatowej nr 1570 K w km 0+000 – 4+500 realizowanej przez innego Wykonawcę.
5. Miejsce realizacji robót budowlanych: pas drogowy drogi powiatowej nr 1570 K, Powiat Nowosądecki, gm. Chełmiec (Paszyn).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233140-2 - Roboty drogowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1644423,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3230647,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1644423,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Komunikacyjne inż. Walenty Kuśnierz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490526580

7.3.3) Ulica: ul. Szkolna 10b

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1644423,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane